Wpis z mikrobloga

Przez tą chorą ilość SBC dochodzi już do komicznych sytuacji jak ta z zeszłego piątku w eliminacjach do FC:
Gość gra na ataku Prime Cryuff 94 a na obronie ma złotego Luka Shawa za 700 monet xD
Inne karty w drużynie miał podobnie (Jedne za za 3 mln inne za 15k montet xD)
Oczywiście rozjechałem go w 10 minut meczowych i wyszedł no ale boli trochę ze takie boty dostają super trafy a człowiek po za Jarzynom i Zidanem (oba SBC) nie ma żadnej ikony w teamie bo w paczkach dostaję same Steveny Gerrardy i inne gówno xD
#fut
  • 7
ale co ma chora ilość sbc do sytuacji o której piszesz?


@koters: No ma bardzo dużo. Może tego nie czujesz bo nie grasz FC albo nie siedzisz w Lidze 1 / Elite.
Po prostu kiedyś nie było tak dużej ilości SBC o wysokim stopniu prawdopodobieństwa dobrego trafu albo gwarantowanych ikon lub ikon picków.
Taki kacperek z 9 ligi nie miał takich kart bo otwierał tylko gówno paczki (w końcu nie kwalifikował
@ll_Mario_ll: Otworzyłem wszystkie paczki z Ikoną prime 89+ od stycznia, najlepszy Desaily i tylko On się łapie do składu xD

Mam wrażenie, że wygrywanie się nie opłaca. Na Playstaiton wpadł Martial, gdzie nie gram i chilluję bombę, wbijam max 5 rangę w Fut Champions i siedzę w dywizji chyba 6. Na PC dywizja 1, ranga III, II w Fut Champions i nic nie wpada.
@LegoBatmanRules: to wiadomo od dawna. Im bardziej jesteś #!$%@?, tym masz lepsze trafy, podobnie z Twoją aktywnością. Po co EA ma dawać dobre trafy graczom, którzy będą grali, bo i tak sobie radzą. Lepiej zatrzymać tych, którzy więcej przegrywają jakimś ciekawym dropem.