Wpis z mikrobloga

Nie podoba ci się flaga OUN UPA = Onuca XDD

Wy to całkowicie godność straciliście. Po to jest nagonka na Ukraińców w tej sprawie, żeby podnosić ich świadomość, a nie przypodobać się Rosji. I słusznie. Przyjeżdżają do kraju, który zapewnił im ogromne wsparcie w walce z Rosją, a oni okazują po prostu niewdzięczność.

Mam nadzieję, że do ich pustych łbów coś dotrze i stać ich na odrobinę refleksji. W co jednak wątpię, bo to taka sama dzika nacja jak Rosjanie. Białorusini uciekający przed reżimem komucha Łukaszenki to cywilizacyjnie krok przed Ukraińcami. Szkoda, że ich tak nie wspieramy (tutaj środkowy palec do środowisk proruskich, którzy się temu przeciwstawiają)

Tak jak napisał kolega kilka postów niżej. Kiedyś się śmialiście z prawicy, która widziała na każdym kroku Żydów i ich spiski. Teraz wpadliście w tę samą pułapkę, bo jak ostatni paranoicy wszędzie doszukujecie się spisku agentury rosyjskiej i onuc XD

Gorąco trzymam kciuki za Ukrainę w tej wojnie, ale historia potoczyła się tak, a nie inaczej i u nich za wzór uchodzą mordercy kobiet i dzieci, totalni barbarzyńcy, więc niech już tę wojnę wygrają i dajmy sobie spokój z nimi, bo szkoda gadać.

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa #takaprawda #historia #bekazpodludzi #bekazukrainy
  • 107
  • Odpowiedz
  • 0
@BasedMan dziecko kto cię takich wulgarnych słów nauczył?:).Na pewno od ciebie bym dostał?:) jak ty byś się przewrócił o własne nogi:).No ale jeśli tak bardzo chcesz to możemy się sprowadzić na żywo:).Jak oczywiście uda ci się wyjść z nory śmieciu
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@LateMacchiato: Możemy założyć się o 100 tysięcy złotych, że nie jestem Sykulskim ani nie mam nic wspólnego z żadną organizacją polityczną. Co ty na to? Proponuję jakąś umowę u notariusza, spotkanie i dokłądne prześwietlenie mojej osoby.
  • Odpowiedz
@BasedMan: przed wojną nie mieli czasu, chęci i okazji. Ale będą ją mieli po wojnie (). A tak mieli przeprosić za rakietę, bo to w końcu honorowy naród ().

Albo jesteś szoszonem, trollem lub naiwniakiem. Nara.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Nie, nigdy mnie taki kraj jak Ukraina nie interesował. Zanim się zaczęła wojna to nawet nie wiedziałem gdzie leży:)
Ja piszę tylko o tym, że to co nie jest zabronione nie może być piętnowane. Jeśli ta flaga nie jest zakazana, to każdy niech sobie z nią chodzi. Z szacunku do innych ludzi dajmy każdemu wyrażać swoje osobiste poglądy.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wszystko co jest zgodne z prawem jest dla mnie ok. Flaga ta jest legalna w Polsce, to ukraińska flaga rewolucyjna, symbolizująca walkę o ukraińską niepodległość. Nie propaguje nazizmu. Walka o niepodległość to prawo każdego człowieka.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wszystkie zgłoszenia o używanie w/w flagi zostały umorzone. Oto przykład.

"we wrześniu 2018 roku w wyniku działań Straży Granicznej w Dorohusku zatrzymano Ukraińca, który na przedniej szybie ciężarówki miał zawieszoną czarno-czerwoną, banderowską flagę. Twierdził, że nie są to barwy OUN-UPA, lecz ukraińskiej drużyny piłkarskiej. Sprawą zajęła się prokuratura,ale szybko umorzyła ją z braku znamion czynu zabronionego."
  • Odpowiedz
Propagowanie symboli nazistów, którzy mordowali Polaków, jest dla Ciebie okej?


@Kopyto96: Wiesz ile krzywdy zrobili ludzie trzymający różaniec w ręku czy krzyż ? ilu ludzi wymordowali?
  • Odpowiedz
  • 0
@VWgolf3: Ktoś zabijał w imię chrześcijaństwa? Może kupę lat temu na wyprawach krzyżowych, gdzie były wojny religijne. My mówimy o sytuacji sprzed 80 lat, gdzie rodziny ofiar wciąż żyją i pamiętają te zbrodnie, a Ukraińcy czczą barbarzyńców. Serio uważasz, że to jest to samo? Równie dobrze mógłbyś napisać każdy inny wysryw, bo ludzie zabijali z różnych powodów.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja pamiętam zbrodnie popełniane na mnie, właśnie z krzyżem w ręku i różańcem.
Teraz widząc np ciebie z krzyżem mam robić podobną aferę jak ty odnośnie flagi OUN? . każdy może wziąć jakiś symbol i popełnić zbrodnie. Według tej logiki należałoby wszystkich symboli, flag itp zakazać.
Każda flaga czy symbol został kiedyś splamiony krwią.
  • Odpowiedz