Wpis z mikrobloga

Nie podoba ci się flaga OUN UPA = Onuca XDD

Wy to całkowicie godność straciliście. Po to jest nagonka na Ukraińców w tej sprawie, żeby podnosić ich świadomość, a nie przypodobać się Rosji. I słusznie. Przyjeżdżają do kraju, który zapewnił im ogromne wsparcie w walce z Rosją, a oni okazują po prostu niewdzięczność.

Mam nadzieję, że do ich pustych łbów coś dotrze i stać ich na odrobinę refleksji. W co jednak wątpię, bo to taka sama dzika nacja jak Rosjanie. Białorusini uciekający przed reżimem komucha Łukaszenki to cywilizacyjnie krok przed Ukraińcami. Szkoda, że ich tak nie wspieramy (tutaj środkowy palec do środowisk proruskich, którzy się temu przeciwstawiają)

Tak jak napisał kolega kilka postów niżej. Kiedyś się śmialiście z prawicy, która widziała na każdym kroku Żydów i ich spiski. Teraz wpadliście w tę samą pułapkę, bo jak ostatni paranoicy wszędzie doszukujecie się spisku agentury rosyjskiej i onuc XD

Gorąco trzymam kciuki za Ukrainę w tej wojnie, ale historia potoczyła się tak, a nie inaczej i u nich za wzór uchodzą mordercy kobiet i dzieci, totalni barbarzyńcy, więc niech już tę wojnę wygrają i dajmy sobie spokój z nimi, bo szkoda gadać.

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa #takaprawda #historia #bekazpodludzi #bekazukrainy
  • 107
@duszan_z_kapitana_dupy:

ciekawe czy jakby atakowali Niemcy i mielibyśmy napływ imigrantów, a ci wymachiwali by swastykami to też by się niemcofile zachwycały


Przecież to też już jest. Nie zliczę już ile miałem kłótni pod filmikami/zdjęciami z frontu gdzie jakiś ukrainiec szpanował Totenkopfem, emblematem SS-Galizien czy inną azovską swarzycowo-swastykową Valhallą 1488 etc. Takich fikołków nawet w cyrku nie zobaczysz.
eeehhh - @duszanzkapitana_dupy: 
ciekawe czy jakby atakowali Niemcy i mielibyśmy napł...

źródło: c80f9b99bb81fbd1409c5b4455feb156cc188e03022b14b81256c1ac8a0abad7

Pobierz
@Kopyto96: To wyzywanie od onuc ludzi, którzy krytykują flagę UPA to tylko twoje projekcje wykopowe. Żodyn neuropek nie popiera nacjonalizmu to było by wbrew logicznemu myśleniu. Z kolei to #4konserwy chodzące na marsz niepodległości powinni wiedzieć, że ONR współpracuje z UPA i byli zaproszeni nawet właśnie na ten marsz. Całe szczęście straż graniczna zadziałała i nie spaliliśmy się ze wstydu.
Nie miałem na żywo okazji. Jak będę miał, to zabiorę tę szmatę i wytłumaczę dlaczego mają wy #!$%@?ć


@Kopyto96: no taki to właśnie problem, mamy miliony Ukraińców w naszym kraju ale mimo tego nikt nigdy nie widział żadnej flagi UPA na żywo, jedynie te które da się dojrzeć na nagraniach, naszywkach żołnierzy z frontu, itd.. no ale to pierwszorzędny problem
@ItsGrN:

Żodyn neuropek nie popiera nacjonalizmu


Każdy neuropek wyliże dupę do czysta każdemu kto w massmediach jest przedstawiony jako ofiara. Również religijnemu fanatykowi, biedakowi z ISIS który w Syrii nabawił się PTSD i szukał pocieszenia w UE, ganiając z nożem lub kałachem, a jeszcze wcześniej sowieckim sługusom z PZPR ganianych po sądach za 1968 lub masakry robotników. Przykładów jest więcej. To już wszystko było, tylko trzeba mieć więcej niż 20 lat
@ItsGrN: Same adpersonam, wyjęte niczym z generatora. Dziewczyno, wykop znam od ponad dekady. Wystarczy mi to, że patologie ukrainców są traktowane dzisiaj tak samo jak islamistów z lat 2014-2018. Totalna poprawność polityczna i cenzura której skali absurdu nie idzie już nawet zamieść pod dywan.
wykop znam od ponad dekady.


@eeehhh: Ja od ponad dekady znam życie poza wykopem, jesteś nakarmiony prawicową papką z głównej wyssanej przez miejscową kleopatrę i myślisz, że całe życie kręci się wokół "spisków" generowanych przez PiS i Konfederację. Dorośnij.
@eeehhh: Już ci odpisałem, że nie jestem, no nie. To tak jakbym miał napisać, że konserwy wierzą w pozaziemskie cywilizacje i reptilian, a ty masz znaleźć kontrargumenty, że tak nie jest. Nie bawię się w dyskusję na poziomie aberracji.

Żegnam
@Kopyto96 #!$%@? właśnie nasz największy wróg, bydle, gwałtownik i barbarzyńca zrzuca naszym sąsiadom bomby na łeb. To jest idealny moment na to, żeby wyciągać sprawę Bandery. Może jeszcze powstanie Chmielnickiego im wspomnisz?
Wołyń jest ważnym tematem który trzeba z Ukraińcami przepracować, ale ty wypisując takie rzeczy na polskich portalach gówno w tej sprawie robisz, to co się dziwisz że cię od onuc wyzywają skoro wpisujesz się w wojnę informacyjną kacapów którzy przy