Wpis z mikrobloga

Adam 34 Warszawa

Zgłoszenie d4cc1355f02ef58f z dnia 2023-03-19 19:05:21

Imię: Adam
Wiek: 34
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem samotnikiem, dobrze czuję się sam ze sobą, lubię mieć przestrzeń, jednak mam sporo miejsca dla kogoś jeszcze. Wiem, czego chcę od życia, żyję stabilnie.
Od zawsze obserwuję i słucham. Jestem uczciwy i lojalny. Staram się być pomocny, uważam, że uśmiech i radość to świetna forma wdzięczności. Unikam konfliktów, toksycznych relacji, w ludziach cenie chęci do życia.
Mam wąskie grono znajomych, przedkładam jakość nad ilość. Uspokaja mnie burza, ale tylko ta za oknem. Mam duży dystans do siebie i do świata.

Wygląd
187cm wzrostu, uroda nienachalna, z aspiracją.

Zainteresowania
Motoryzacja w wielu wydaniach, spędzanie czasu na świeżym powietrzu (zarówno na górskim szlaku, miejskim spacerze, czy na ławce w parku), aktywność fizyczna, ciekawa lektura, komedia w teatrze, film/serial na kanapie lub w kinie. Słuchanie muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy.

Czego oczekuję?
Jeśli nie łapiesz się już w widełki Leo DiCaprio, napisz do mnie. :)
Tak naprawdę, to chciałbym po prostu poznać kogoś interesującego. Na co dzień poruszam się raczej w stałej przestrzeni towarzyskiej, więc nie mam ku temu wielu okazji, a wychodzę z założenia, że każda okazja jest dobra, również taka jak ta, w której się właśnie produkuję.
W kobietach cenię przede wszystkim wrażliwość i empatię. Jeśli lubisz cieszyć się życiem i jego drobnostkami, jesteś ciekawa świata, to właśnie o to mi chodzi. Nie musimy mieć wspólnych zainteresowań, chętnie spróbuję Twoich hobby, o ile mnie do nich wpuścisz. Co do zasady wyznaję partnerskie podejście do życia, co nie oznacza pół na pół, ale dopasowanie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Sobota na weekendowym wypadzie w Tatry, za dnia na szlaku, po południu na dobrym obiedzie, wieczorem relaks w jacuzzi. Aczkolwiek wspólne odsypianie tygodnia do 10:00 we własnym łóżku i błogie lenistwo przez cały dzień będzie równie dobre.nie ma większego znaczenia, razem można wszędzie dobrze się bawić i w każdej sytuacji.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - raczej tak.
Dzieci - tak.
Używki - alkohol w rozsądnych ilościach jest ok.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 1
  • Odpowiedz