Wpis z mikrobloga

#siatkowka takiego ciekawego sezonu nie pamiętam. Playoffy zapowiadają się wybornie. Wolałbym w nich Skrę, bo jednak Nysa swoj sufit juz chyba pokazala. Jednak Bełchatów po tym co pokazywał przez 80% sezonu to na osemke nie zasluguje i to jest skandal, że oni są jeszcze w grze. Skandal polegający na nieudolności Ślepska i Stali.
  • 2
@vasos Myślę, że dobrze dla play-offów byłoby gdyby awansowała Skra. Miałyby więcej pikanterii. Nie martwiłbym się jednak na zapas, bo Stal Nysa ma ciągłego farta i nawet przegrywając 7 meczów z 10 są wciąż o krok od awansu. Możliwe są dla niej 2 bardzo korzystne scenariusze :
1. SKRA i Luk grając o pełną pulę w ostatniej kolejce podzielą się punktami i Stal zostanie tam gdzie jest w tabeli.
2. Projekt może
@bondziorno: nie ma Anastasiego, żeby ktoś faktycznie kombinowal xD Zresztą Projektowi to nie jest na rękę, bo oni są tak nabuzowani i w takiej formie, że im tam trzeba postawić Zenit Kazań Michajłowa i Leona albo Trentino Kazijskiego i Juantoreny, a nie jakąś Nysę. Nie chce też przekoloryzować, ale po prostu Projekt wygląda mi na zespół, który chce teraz się po prostu bawić siatkówką i punktować jak się da. Może się