Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szumrzeczny: wiesz co negocjowanie samych zarbków to jednak dość ważna umiejętność, lepiej wiedzieć ile jest się wartym. Tak pozatym umiejętności miękie są dość ważne w IT tymbardziej w jakiś złożonych systemach informatycznych gdzie czasami potrzeba napisać do kogoś lub coś komuś przekazać.
@chaddeveloper: O tak tak na pewno napisanie do kogoś wymaga ogromnych pokładów umiejętności miękkich xDD
Ja jeszcze rozumiem, jak to jest stanowisko gdzie masz się kontaktować z klientem albo nie wiem masz kimś zarządzać, no to prezencja jest rzecz jasna ważna, ale w innym przypadku zwracanie uwagi na takie rzeczy jest kompletnie #!$%@? bez sensu, ciekawe ile utalentowanych ludzi nie może znaleźć posady tylko dlatego że są nieurodziwi lub/i niecharyzmatyczni
To
@Szumrzeczny: Fakt, napewno zdarzają się takie dyskriminacje i to nie na małą skale, wiadomo jakie są kobiety...
Aczkolwiek co firma to jest inna, u mnie jest ta komunikacja z klientem i zazwyczaj zadania związanie z klientem robią Ci z miękimi zdolnościami, jest pare takich rodzynków co wstydzi się napisać do kogoś z własnego zespołu( ͡° ͜ʖ ͡°) i często nie dowożą zadań lub robią je bardzo długo,
@Gerax9: to prawda, u mnie w pracy typowo musimy pracować zespołowo, bo zespoły są tak porobione, że każdy ma inny zakres umiejętności i obowiązków. I przyszedł taki jeden chłopak, technicznie niby spoko ogarnia, ale jest totalnie nie komunikatywny, nic sam z siebie nie powie, trzeba go mocno ciągnąć za język i wywoływać imiennie, bo jak ktoś zada pytanie na czacie zespołowym to on na pewno nie odpowie nawet jak wie (
@Szumrzeczny: jezeli myslisz ze bedziesz 8h siedzial przy kąkuterku samotnie i nie odezwiesz sie do nikogo to sie grubo mylisz xD czasy spierdoxow w IT minely bezpowrotnie, projekty sa tak duze i narzedzia w ktorych sie je robi, ze wymaga kooperacji. A taki spierdox co? Bedzie sie bal powiedziec, ze nie pozamykał jobow na weekend i przyjdzie rachunek za chmure xD