Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dzisiejszy wieczór pełen będzie sportowych emocji! Na start Widzew zagra z Lechem. Później w ramach Formuły 1 ekscytacji (miejmy nadzieję!) dostarczy nam Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2023! A wisienką na tym sportowym torcie będzie wydarzenie, na które czeka cały sportowy świat: czyli El Clasico i starcie drużyn FC Barcelona i Real Madryt CF. Jak w tym wszystkim się połapać? Nic trudnego, przygotowaliśmy dla Was szybką rozpiskę:

17:30 Widzew Łódź - Lech Poznań, widzimy się na tagu MECZ!

18:00 Grand Prix Arabii Saudyjskiej, widzimy się na tagu F1!

21:00 FC Barcelona - Real Madryt CF, widzimy się na tagu MECZ!

Przygotujcie przekąski, zaciśnijcie mocno kciuki za Roberta Lewandowskiego i jego pierwszego ligowego gola w Gran Derbi. O 17.30 zaczynamy wspólne oglądanie wydarzeń sportowych! ( ̀_́)

#mecz #f1 #ciekawostki #sport #polska
wykop - Wykopowicze, 

dzisiejszy wieczór pełen będzie sportowych emocji! Na start ...

źródło: #mecz

Pobierz
  • 135
A zrobicie funkcje, żeby pokazywało wszystkie wpisy, lub komentarze danego użytkownika na konkretnym tagu?


@rolnik_wykopowy: Jasne, możemy dodać. Choć w tej roli świetnie sprawdzają się też kategorie własne - korzystałeś może z nich?
infinity scroll


@dryndol: Zamiast stron, gdy dotrzesz do ostatniej wyświetlanej treści, automatycznie doczytają Ci się kolejne treści. Tak chyba najprościej to wyjaśnić (ʘʘ)
Wy lepiej ogarnijcie tagi, bo mimo posiadania #mecz i #f1 na czarnej widzę ten szajs.


@Onde: Rzeczywiście wpisy wyświetlane na stronie głównej omijają obecnie czarne listy - w starym Wykopie również omijały. Aczkolwiek rozmawiamy o zmianie tego (ツ)
korzystałeś może z nich?


@wykop: Tak, opcja jest spoko, ale do kategorii muszę dodać kogoś, żeby widzieć jego wszystkie wpisy, a ja czasami zwyczajnie chcę znaleźć jakiś swój, lub czyjś stary wpis. Ostatnio się pół godziny oszukałem jednego wpisu pewnego użytkownika, bo potrzebowałem linka do artykułu, który kiedyś dodał. Przekopanie się przez wszystkie jego akcje to była mordęga. Gdyby można było po prostu zaznaczyć, żeby pokazało wszystkie treści takiego użytkownika pod
@wykop: a to teraz dopiero zauważyłęm, ze tak jerst. Wcześniej nie zauważałem, że są podziały na strony i myślałem, ze to koniec komentarzy xD.

Dodajcie jeszcze możliwość tworzenia list w ulubionych. Błagam kolejny raz ale nikt mnie nie słucha. Teraz wszystkie ulubione znaleziska lądują w jednym worze i doszukać się tam czegoś nie sposób.

Błagam kolejny raz. To było tak wygodne w poprzednim wykopie(,)
@wykop Dlaczego widzę to gówno, mimo posiadania @wykop na czarnej liście? Jeszcze aktualizację techniczne przeżyje, ale przynajmniej chamską reklamą mnie obrzucajcie (#mecz i #f1 też mam na czarnej liście, także spieprzać)
Mam te 3 tagi na czarnej i widzę ten wpis. Dodanie konta @ wykop też nie pomaga. Czyli znowu jesteśmy zdani na dodatki społeczności naprawiające niedziałające w pełni funkcjonalności.
@wykop: Jest jeszcze lepiej, teraz mi pokazuje, że własne konto mam na czarnej. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Onde - @wykop: Jest jeszcze lepiej, teraz mi pokazuje, że własne konto mam na czarnej...

źródło: image

Pobierz