Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

dzisiejszy wieczór pełen będzie sportowych emocji! Na start Widzew zagra z Lechem. Później w ramach Formuły 1 ekscytacji (miejmy nadzieję!) dostarczy nam Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2023! A wisienką na tym sportowym torcie będzie wydarzenie, na które czeka cały sportowy świat: czyli El Clasico i starcie drużyn FC Barcelona i Real Madryt CF. Jak w tym wszystkim się połapać? Nic trudnego, przygotowaliśmy dla Was szybką rozpiskę:

17:30 Widzew Łódź - Lech Poznań, widzimy się na tagu MECZ!

18:00 Grand Prix Arabii Saudyjskiej, widzimy się na tagu F1!

21:00 FC Barcelona - Real Madryt CF, widzimy się na tagu MECZ!

Przygotujcie przekąski, zaciśnijcie mocno kciuki za Roberta Lewandowskiego i jego pierwszego ligowego gola w Gran Derbi. O 17.30 zaczynamy wspólne oglądanie wydarzeń sportowych! ( ̀_́)

#mecz #f1 #ciekawostki #sport #polska
wykop - Wykopowicze, 

dzisiejszy wieczór pełen będzie sportowych emocji! Na start ...

źródło: #mecz

Pobierz
  • 135
@Salido: @Majku_ @Atomus @SiemaWaliszKonia @latarnikpolityczny @Matell @Knagulec @Zi3L0nk4 @Malala7 Panowie, spokojnie ( ˘ ³˘)❤ Posty z tego konta nie zawsze będą dotyczyły Was bezpośrednio. Wykop ma wielu użytkowników, wiele mniejszych społeczności w nim funkcjonuje. Czasem będziemy odzywać się do konkretnych grup - dziś osoby śledzące mecze i wydarzenia sportowe, jutro przypomnimy androidowcom o zaktualizowaniu aplikacji, itd... Ale postaramy się abyście też znaleźli tu informacje, które Was interesują (ʘʘ
@wykop: dobrze dobrze, nie mam nic przeciwko. Moja uszczypliwość była zamierzona, zasłużyliście na nią, ale w dalszym ciągu to tylko lekka uszczypliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam siedzę na tagu F1 i trochę się obawiałem, czy w nowym sezonie będzie ruch. Na szczęście jest, więc nie psujcie więcej, włączcie wreszcie infinity scroll i o 18 widzimy się na starcie ()
miło, że administracja dostrzega popularność F1 :) mimo wszystko to pozytywna rzecz


@winsxspl: Dostrzega? Jakie dostrzega, tu są prawdziwi fanatycy! Zobacz jaką kategorię mamy do śledzenia wszystkiego co dzieje się w temacie - możemy się podzielić: Formuła1 ( ͡º ͜ʖ͡º)