Wpis z mikrobloga

Rządzi nami wariat.
Kto normalny obchodzi miesięcznice czyjejś śmierci? Przez 13 lat. Co więcej, kto normalny obchodzi rocznice pogrzebu? Większość pewnie nie byłaby w stanie wskazać nawet dokładnej daty pochowania kogoś bliskiego. Kaczyński natomiast obchodzi MIESIĘCZNICE POGRZEBU brata. Wczoraj była 155. Czy to jest normalne?

Możnaby się śmiać ze stukniętego dziadzia, czy nawet współczuć mu jego stanu, gdyby nie fakt że ten kompletnie odklejony od rzeczywistości staruch rządzi tym krajem. Czołem biją przed nim najważniejsze osoby w państwie, na swoje pomylone miesięcznice pogrzebu ciągnie za sobą premiera RP, a telewizja publiczna zdaje z tego relacje.
Oczywiście za te akcje (łącznie ze "zwykłymi" miesięcznicami) płacimy my wszyscy. Setki tysięcy złotych.

Jarosław I Szalony.


#bekazpisu #tvpis #polityka
Jabby - Rządzi nami wariat. 
Kto normalny obchodzi miesięcznice czyjejś śmierci? Prze...

źródło: IMG_20230319_072305

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Jabby: To nie jest normalne, takie rzeczy jak data śmierci najbliższych to pamiętam, pogrzebu to nie wiem czy to było 4 czy 6 dni po fakcie bo co to za różnica leży pod ziemią, to leży. Zazwyczaj nie chodzę na cmentarz 11 listopada, staram, się to robić w dzień urodzin i dzień śmierci. Odwalanie jakiejś miesięcznicy to jest chore, miesięcznice to mają laski co miesiąc, a nie żeby przypominać mi
  • Odpowiedz
a niech sobie obchodzi co chcę. Jeżeli nie robi przez to krzywdy to może obchodzić nawet rocznicę zawyżania ceny przez orlen.


@Chris_Karczynski:
W takim razie niech płaci za uroczystość z własnej kieszeni a nie naszych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Jabby: Yarek nie jest wariatem tylko na chłodno kalkulującym graczem takim kolejnym Voldemortem, Imperatorem, etc. Pomijam już orientację, żydowskie korzenie, higienę i orientację. Ten gość od 40 lat siedzi w polityce i przerobił kraj w PRL 2.0. Od zawsze byli wychowywani na dwóch snobów stąd karzeł nie miał oporów moralnych. Jest w stanie robić z czyjejś śmierci show. Zamach smoleński to szczyt bezczelności tych dwóch gnojków dają tym rodziną żmudną
  • Odpowiedz
@Jabby: a wyscie sie obudzili dopiero po ilu latach? bo miesiecznice od 5 lat juz sie #!$%@? jak PiS sie dorywal do wladzy. i po kolejnych czterech znowu stworzyli wiekszosciowy rzad. a pamietasz jak debile regularnie kopaly na glowna bezbekow z pyty.pl z marszow KODu? ( ͡º ͜ʖ͡º) no to teraz macie #!$%@? kabaret. OTUA! hahaha. jak smiesznie.
dopiero jak wam inflacja do dupy zajrzala
  • Odpowiedz
@Jabby: Miesiączki smoleńskie przestały być zabawne wiele lat temu. To jest pomnik spie$dolenia państwa polskiego i społeczeństwa, które w 35% głosuje na wariatów/psychopatów organizujących tę farsę co 30 dni z obstawą policji. Pomnik smoleński schodów donikąd należy wyburzyć, a szczątki dać do muzeum autorytaryzmu pisowskiego, które upamiętniałoby całe to szaleństwo ekipy karakana i ich zbrodnie.
  • Odpowiedz
Wczoraj była 155


@Jabby: ja regularnie zapominam o tym, że ten cyrk odbywa się co miesiąc XD myślałem, że to było tylko przed 12 miesięcy, a teraz są tylko rocznice...
  • Odpowiedz