Wpis z mikrobloga

@nammah: Wypadało by poszerzyć swój championpool przez tyle lat a nie grać ciągle jak by był 2015. Ale to rekles jak mu nie pasuje to strzela focha i grać nie będzie. Najwyżej ściągnie się znowu Bwipo i wskoczy na adc jak kiedyś.
@Niepewniak: ty ogladasz LEC czy z wylaczonym ekranem tylko komentujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem fanem rekklesa, ale na 4 gry zagral 3 roznymi championami i nie byla to sivir i tristana z 2015 roku xD
@Niepewniak: kojarzysz Kk0me? Trener SKT z czasów , kiedy zgarnęli 3x mistrzostwo świata. Był max w goldzie. Więc tak, można kogoś uczyć gryz samemu będąc słabym. Na trenerce można przekazać bardzo wiele i prowadzić drużynie, a co jak co ale Rekkles wiedzę ma ogromną. ( Muszę mu to oddać, choć za nim nie przepadam)
@Vezz: niewykluczone oczywiście. Choć z drugiej strony, może będąc na trenerce, zeszlaby z niego ta presją, w końcu miałby kupę czasu, żeby coś wymyśleć, a nie musieć wykonywać.

Jak trenowałem pływanie, to miałem takiego kumpla - na treningach nie do rozjechania, gościu tak szybko zasuwal, że szok. Robił czasy w okolicach rekordów Polski NA TRENINGACH. Przychodziły zawody , i gość się tak palił, tak stresował, że z tego wychodziło wielkie gówno