Wpis z mikrobloga

o kierwa czy to prawda, że na saunach można normalnie chodzić na golasa?
widzę, że w wawie jest jakieś sante spa (to ta firma od batonów i owsianki? xd)
i od 20 jest strefa nagości
myślałem, że tam tylko janusze erotomany naturyści, ale wszedłem na opinie na facebooku https://www.facebook.com/StudioSantepl/reviews?locale=pl_PL
i widzę pełno lasek
chyba, że to fejk konta
ale jak nie to jest okazja sobie popatrzeć na legalu kątem oka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
był ktoś? jak tam jest?


#sante #studiosante #santespa #spa #sauna #saunarium #sauny #warszawa #saunowanie
gosciooo - o kierwa czy to prawda, że na saunach można normalnie chodzić na golasa?
w...

źródło: sauna

Pobierz
  • 39
@JustTheDude: wstydzę się nawet ekspedientek w sklepie, nic żadnej kobiecie nie grozi, nawet nie potrafię się odezwać.


@pss8888 Byłeś tam? Nie wiedziałem w ogóle, że takie miejsca się normalnie w internecie ogłaszają xD
Myślałem, że one wyglądają jak te wyrobione szlaufy z roxy 35+ z botoksem i wysmarowane samoopalaczem
Jak byłeś to napisz jak to wygląda

Jeszcze raz przeczytałem twój post, jestem pewny, że podałeś tam https://loungegardens.com/#price
Dlaczego edytowałeś? xD
@piteross: tak podejrzewam, że by stanął
Wydaje mi się, że to normalna reakcja jak nie jesteś dziadkiem z zaburzeniami erekcji czy zaniedbanym zatłuszczonym, któremu nie staje xD
@gosciooo

wstydzę się nawet ekspedientek w sklepie, nic żadnej kobiecie nie grozi, nawet nie potrafię się odezwać


przy takim założeniu to może lepiej na początek umówić się na masaż baskijski? Załóż se konto na booksy, zapisz się na masaż do jakiegoś popularnego SPA, nie musisz z nikim gadać. Tyle co recepcjonistce (Polce) przy wejściu płacisz. Potem cię masuje uśmiechnięta azjatka co nie mówi po polsku. Leżysz se w takich jednorazowych gatkach co
@gosciooo: No joke, nigdy w saunie nie byłem... Czy coś stoi na przeszkodzie żeby w saunie być w gaciach lub kąpielowkach/spodenkach? Przecież i tak się myjesz po tym i przebierasz więc czemu ludzie robią z tego jakiś rytuał? Ręczniki, a najlepiej to w ogóle być nagim. Po co?
@gosciooo nie byłem, czytałem kiedyś komentarze na garsonierze. Umawiasz się telefonicznie, wchodzisz, płacisz, pani z rejestracji prowadzi cię do pokoju gdzie są masażystki, wybierasz która ci się podoba. W sumie loteria, może być że będą ładne a mogą być przeciętne. Potem idziesz z masażystką pod prysznic. Każe ci się oprzeć rękami jak w scenie z Johnem Rambo, myje cię, ty jej nie możesz. Potem idziecie do sauny, robi ci krótki masaż w
@gosciooo: erekcja to niby normalna reakcja ale ja raczej żadnej w saunie nie widziałam. Nikt raczej nie patrzy na inne ciała (może tez dlatego nie widziałam :p), zamyka się oczy albo patrzy na twarz osoby z która się przyszło. I tak jest półmrok albo para wodna wiec nie za bardzo coś widać.
Jak przychodzi jakiś taki ciekawski chłop co się wpatruje to raczej wszyscy go wyczuwają i kobiety się zasłaniają ręcznikiem
@gosciooo: ile wy macie lat żeby w saunie się podniecać gołym ciałem za pewne jakiejś 40 latki z nadwagą?
Już raz widziałem w suntago takiego krepa co specjalnie wbijał do sauny jak tylko weszła tam kobieta. To od razu widać i czuć kto tam jest dla relaksu a kto dla spermienia
@Let_Me_2_Be: ale właśnie o to chodzi w tym poście, że w opiniach widzę normalne dziewczyny
nie tylko stare grube
i się zastanawiam czy można tam takie cuda zobaczyć, czy to tylko fejkowe opinie i jedyne co tam zobaczysz to starych zboków naturystów i innych pedałów