Wpis z mikrobloga

Oddałem na rękojmię do Media Expert RX6650XT z powodu nieprzyjemnego dźwięku - jakieś syczenie, piszczenie. Cewki pewnie. Po 2 tygodniach karta wróciła. Serwis uznał reklamację. Dostałem notkę, że status jest "repaired", a powód to: load/unsual noise. Więcej info brak, w sklepie nic nie wiedzą.

Podłączyłem kartę. Jest głośniej xD Nic, a nic repaired.

I teraz pytanie. Bo skoro serwis taką reklamację uznał (ponoć cewki to żaden powód), to czy mogę teraz zażądać zwrotu pieniędzy? Obawiam się, że kolejna naprawa nic nie zmieni, no bo co mogą naprawić? xD Niby mogą dać nową sztukę, ale już straciłem cierpliwość do tej karty ..

Co myślicie?
#mediaexpert #pcmasterrace #kartygraficzne #gpu #komputery #rekojmia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GhostTrick: komputer stoi na ziemi, praktycznie obok mnie. Jest to słyszalne, gdy włączam grę - piszczy jak nie wiem co. Podczas gry, pisk jest różny. Stały, przerywany, chwila ciszy i głośny pisk.
Dałoby się przyzwyczaić, ale chciałem spróbować z reklamacją - jak widać przyjęli i rzekomo coś mieli zrobić. Więc serwis też stwierdził, że coś nie tak.
  • Odpowiedz
@rafal-masny: jak masz możliwość to podmień od kogoś zasilacz + kartę - zrób testy w różnych konfiguracjach, może to nie karta jest problemem. Jaki masz zasilacz? próbowałeś uv karty?
  • Odpowiedz