Wpis z mikrobloga

  • 7
@atrick: XD bzdura totalna i przestań powielać te mity, bo potem ludzie co zarabiają niezłą kasę mają zaburzony obraz rzeczywistości przez takie wysrywy. A jak to nic nadzwyczajengo, to podaj mi jakieś dane na temat zarobków +/- 15 k wśród osób w wieku 26-28 lat, a już najlepiej wśród kobiet. Bo jak wykluczysz tutaj tancerki go-go i laski z only fansa, to chyba nie będzie nawet z czego zbierać do badań.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Eh. Jako różowa się wypowiem, że to jest jak najbardziej możliwe w tym wieku. Nawet można zarabiać więcej. Zależy kiedy zaczęło się prace i jakie posiada się umiejętności oraz Jaką technologię ogarniasz. Przejrzyj dzisiejsze oferty pracy. Ona może pracować spokojnie zdalnie np: dla firmy amerykańskiej i mieć takie zarobki.
Aczkolwiek uważam, że ten artykuł to bzdura bo nie wiem jak można być tak niegospodarnym…
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Tutaj ci powiem że jest to jak najbardziej możliwe, mam ziomka który pracuje w spedycji i zarabia od 10 do 15 k na rękę co miesiąc, ale to jest jednym przypadek jaki znam. Większość tak jak ja klepie biedę
  • Odpowiedz
  • 2
@Sin-: To ile % tak pracuje i zarabia? Możesz nawet w wieku 20 lat zarabiać 50k, tylko co z tego, skoro takich ludzi jest promil?

To tak jakby powiedzieć, że wyciśnięcie 200kg na klatę to nic takiego, bo znasz ludzi, którzy tyle pocisnęli.
  • Odpowiedz
  • 0
@0V3RD0S3: Spoko, w sprzedaży też możesz zarabiać 10-15k, ale do tego trzeba mieć albo duże doświadczenie, albo być złotym dzieckiem (zaczynasz szybko, do tego w międzyczasie robisz studia, szkolenia, zdobywasz masę kompetencji), ale jednak rzeczywistość weryfikuje
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Nie wiem. Badań nie sprawdzałam w tym temacie xD
Pracuje jednak w branży IT. Pracę
zaczęłam już na pierwszym roku studiów i udało mi się dojść do nawet wyższej sumy dlatego się wypowiedziałam. Trzeba posiadać pasje, zacięcie, przeznaczyć swój wolny czas i zapita*** ale da się.
Ona jak najbardziej mogła zrobić podobnie tylko trochę naciągany ten artykuł jest. Jak poświęci się dużo pracy to wydawanie lekką ręką kasy takie łatwe
  • Odpowiedz
  • 0
@Sin-: Jesteś programistką? Serio klepanie kodu może być pasją? Szanuję. Ja swoje pasje trzymam z dala od pracy, zeby sie do nich nie zniechęcić. W oracy mogą byc co najwyżej zainteresowania.
  • Odpowiedz
Moze 15k z tytułu to lekka przeginka ale jak się jest singliem wynajmującym mieszkanie w Warszawie i nie żre się gruzu i prowadzi jakies normalne nie wegetacyjne życie to wydanie dyszki w miesiąc nie jest zbyt skomplikowane.


@jedmar: #!$%@?, 8k to ja wydaję na 4 osobową rodzinę bez oszczędzania na niczym xD
  • Odpowiedz
Przecież to nawet ciężko seniorem w IT zostać jak masz 27 lat


To 15k czy seniorem?

chyba że zaczynałeś w wieku 20 lat pracować jako programista


@Kopyto96: No za moich czasów studenckich to jak ktoś na informatyce nie miał roboty na 3 roku to był jakiś jełop
  • Odpowiedz
Wszystkie pieniądze można #!$%@?ć, ale trzeba być niedorozwojem finansowym aby zarabiać 15k i żyć od wypłaty do wypłaty xD Artykuł to zwykły dziadziuś, ale wierzę też, że są takie osoby.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ta pani ciut pinieta, ale reszta nbohaterow artykuly juz bardziej sensowna a ostatnia pani to wrecz smune bo marzy o odlozeniu 4500 an 3 miesieczny czynsz i wie e 40k na wklad na mieskanie nie odlozyu nigdy

oprocz tej jednbej z obrazka reszta wydaje sie rozsadnie gospodaruje pieniedzmi (ale i tak mysle ze wszyscy sa zmysleni)
  • Odpowiedz
Robiono ankietę w USA w 2022 1/3 osób zarabiających ponad 250tys $ rocznie żyła od wypłaty do wypłaty wiec nie trzeba wymyślać takich historii
  • Odpowiedz