Wpis z mikrobloga

Myślę, że czekają mnie jeszcze wspaniałe chwilę z ukochaną dziewczyną. Wspólna wycieczka na jakieś fajne wyspy w ciepłych krajach, wspólne granie w grę, wspólne oglądanie filmu, wspólne zażycie MDMA, wspólny wyjazd w góry z dala od cywilizacji i biwakowanie w lesie pod namiotem.

Wystarczy, że poznam jakąś miłą dziewczynę i to wszystko stoi otworem, nie wydaje mi się to trudne.
#przegryw #narkotykizawszespoko #rozowepaski
  • 14
@DamianeX1X: chyba dla nikogo nie jest trudne, przecież spośród ludzi których spotkałem w swoim otoczeniu w zasadzie wszyscy weszli w związki. Jest to zjawisko ekstremalnie powszechne, więc musi to być bardzo łatwe
@KorwinizacjaPrzelyku: żyj tym co jest teraz a nie marzeniami. ja prawie żadnych marzeń związkowych nie spełniłem i już o tym wręcz zapomniałem. Gdybym kogoś jeszcze poznał to pewnie bym sobie przypomniał.
Ludzie są różni na wiele rzeczy nie masz żadnego wpływu. Możesz mieć i garść związków a i tak nic z tego nie spełnić. Nic nie stoi otworem, nie wiesz jakie dalej są problemy i przeciwności. Ktoś bez doświadczenia związkowego jest
@KorwinizacjaPrzelyku myślę, że punkt zaczepienia masz idealny ;) poszukaj grup/osób które zajmują się organizacją takich wędrówek dla większych grup. nie wiem czy jesteś introwertykiem, warto spróbować chociaż raz. Jeździłam kiedyś na 3 dniowe wypady z Warszawy w Tatry, praktycznie nikt się nie znał, a można było poznać super ludzi :)