Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85: Jeśli to nie TY jesteś tą laską od Obszczańca to ile Ci odpaliła za promowanie jej kanału z reklamami?
Po 4 latach jeszcze chce zbierać profity na programie, który cały czas opluwa

Rzygać się chce jak wciąga te gluty machając łapami. Jak chora to mogła sobie darować nagrywanie filmiku no ale wtedy za reklamę by kasa nie spłynęła
@crazy_frog: Przejrzałam twoje wpisy i widzę, że jesteś bardzo smutnym i nieszczęśliwym gościem, który odreagowuje na programach typu reality. Nie wiem kto cię tak skrzywdził ale szczerze życzę ci więcej uśmiechu i wszystkiego dobrego
@MarcelinaM85: od czasu do czasu coś tam przejrzę z tych jej ,,wspomnień" no ale szanujmy się, dalej wytyka innym że są tacy, owacy, Iza zła, wszyscy źli, tylko jej ekipa dobra, Marlena biedna płacze bo dzieci zostawiła (szok, pewnie przed wejściem do programu się nie spodziewała że tak to będzie wyglądało), coś tam kiedyś o Kasi wspomniała że jej się uczepili, Łukasz oczywiście cudowny i jak sama stwierdziła razem najlepiej się
@rzapom: to prawda, chociaż uważam że tak do połowy ta jesienna edycja nie była aż tak zła, dopiero później się zaczęło tam tak odwalać wokół Kamila że żal było patrzeć i męczace to było.Nie będę się rozpisywał bo mnòstwo razy ten wątek był poruszany.
@MarcelinaM85: Musisz mieć strasznie nudne życie skoro poświęcasz czas na czytanie archiwalnych moich wpisów i na spamowaniu. Spoko, nikt mnie nie skrzywdził a na co dzień cały czas się uśmiecham. Tak więc Twoja diagnoza jest nietrafiona.
@MarcelinaM85: A nie przyszło Ci na myśl, że mam ciekawsze rzeczy do zrobienia niż odpisywanie na Twoje wypociny?
Fakt długo zajęło mi zastanawianie się nad złamaniem zasady- nie rusz g*wna bo śmierdzi.
Nie nerwuj się tak bo Ci cały kwas z ust spłynie
EOT.