Wpis z mikrobloga

NO PANOWIE CIEZKO NO CZECHY. PAMIETAMY EURO 2012 ZAWSZE NIEWYGODNY RYWAL. ALBANCZYCY. JUGOSŁAWIANIE ZAWSZE TRUDNI. NO ALE JAK JA TO MOWIE WSZYSTKO ZACZYNA SIE OD OBORNY, GRZESIU KRYCHOWIAK BEDZIE FILAREM NASZEJ GRY DEFENSYWNEJ. COS POWIODZIOL? FRYZJER? JA WSZYSTKO WYJASNILEM U KRZYSKA STANOWSKIEGO W HEJTPARKU W KANALE SPORTOWYM. NIE MA TEMATU. #mecz

#reprezentacja
Dawul - NO PANOWIE CIEZKO NO CZECHY. PAMIETAMY EURO 2012 ZAWSZE NIEWYGODNY RYWAL. ALB...

źródło: Czeslaw_Michniewicz_2021_2

Pobierz
  • 15
@smialson: zależy, nawet po porażce na Euro więcej znalazłbym pozytywnych o nim komentarzy niż negatywnych, dopiero po ostatnim meczu eliminacyjnym z Węgrami mocno zaczęło się to zmieniać i wylało się najmocniej po jego ucieczce do Brazylii
@Pepe9248: No widzisz, bo między Euro a barażami miał miejsce taki jeden mecz, który pod względem jakości był najlepszy od odejścia Nawałki (i nadal takim jest).
Oczywiście mówię o spotkaniu z Anglią na Narodowym. Ono dawało nadzieję, że Sousa może być tym selekcjonerem na dłuższy czas xD

Ale wyszło jak wyszło. A za Czesława najlepszym meczem był ten ze Szwecją, od tamtego spotkania zero progresu.
@Dawul: ciągle kisne jak przypominam sobie że składał CV do Southampton po #!$%@? z reprezentacji a ci grzecznie mu powiedzieli że dziękują ale brak mu doświadczenia w lidze angielskiej po czym wzięli chłopa co nigdy nawet nie był pierwszym trenerem drużyny w żadnym kraju a w Anglii był na wakacjach co najwyżej XDDD
@Pepe9248: Jeśli chodzi o Francję, to pierwsze 45 minut było ok, ale potem - #!$%@? z grzybnią.

Ze Szwecją od pierwszej do ostatniej minuty widziałem ekipę, która chce coś osiągnąć. Szczęsny świetnie bronił, Glik z kontuzją czyścił, Lewandowski i Zieliński harowali jak woły, nawet Krychowiak wywalczył karnego. Jasne - Szwedzi mieli okazje, ale biorąc pod uwagę fakt, że nie byliśmy faworytami przed barażem, to dla mnie właśnie mecz z Trzema Koronami
ale ja nie lubię takiej gadki, jak za Sousy nam nie wyszło to była narracja, że to wina zawodników i trener nic nie zmieni, a jak za Michniewicza na przekór wszystkim go krytykującym udało się osiągnąć co jak co najlepszy wynik na mś od 36 lat to trener nic nie zrobił, tylko zasługa zawodników xD


@Pepe9248: ale Michniewicz nic nie zrobił, nie widać było w tym myśli taktycznej, tylko przeszkadzał. W