Wpis z mikrobloga

@unick: nieskie podatki, wolnosc slowa, uproszczone prawo, uproszczenie rozliczania CIT itd. itd.


Mieszkanie TOWAREM, nie PRAWEM!


@93michu93: lub realnie patrząc na wypowiedzi i działania polityków k0nfy:
- nie da się obniżyć podatków, mamy za dużo zobowiązań, da się je uprościć ale to zajmie lata
- sędziowie w Polsce powinni być katolikami a nie poganami
- musimy wyjść z unii europejskiej
- zakaz handlu w niedzielę to wyższa forma kapitalizmu
-
Wczoraj jakiś debil obiecywał, że po przejęciu władzy przez k0nfederację będą zamykać do więzień wszystkich plujących na ową partię xD Takich właśnie to to ma sekciarzy...


@officer_K HejtPark z Mentzenem zobacz - jesli bedzie mozna calkowita wolnosc slowa wprowadzic to on za tym jest

@Kryspin013 a tobie to nie odpowiadam bo za duzo bzdur napisales. Moge tylko jeden przyklad podac PoPis - 'Mieszkanie prawem nie towarem!', Konfa - 'Mieszkanie towarem, nie prawem'
Gospodarka według praw Starego Testamentu. Zakaz aborcji, zakaz rozwodów, Ordo Iuris na straży moralności, obciaganie fleta klechom, defeaudacja kasy, nepotyzm, zbliżenie z Rosją i Białorusią na zasadach frajerskich, orbanizacja, szuryzm. I dużo mordy największego polskiego narcyza i mitomana doktora od rozliczania PITów Sławusia Mentzena.
całkowita wolność słowa oprócz obrażania "moja bóg i moja szaman w sutannie"


@Parker_: moze nie zrozumiales albo zapomniales = powiedzial, ze jest za calkowita wolnoscia slowa, a jesli nie bedzie to mozliwe i beda cos wykluczac to chcialby, zeby tez obraze religi wykluczyc.
@Kryspin013 a tobie to nie odpowiadam bo za duzo bzdur napisales. Moge tylko jeden przyklad podac PoPis - 'Mieszkanie prawem nie towarem!', Konfa - 'Mieszkanie towarem, nie prawem'


@93michu93: Mieszkanie nie powinno być towarem. Nie chce mi się wchodzić w ten temat. Wystarczy spojrzeć na obecną patologię mieszkaniową w Polsce i nie tylko w Polsce gdzie kilka grubych ryb ma większość rynku, mieszkania stoją puste latami i służą jako instrumenty spekulacyjne.
@Kryspin013: ile procent to pustostany? Dlaczego musimy miec mieszkania wlasnosciowe jak Rumunii, a nie wynajete jak Niemcy?

Natomiast co do pomysłów PO i PiS to w mojej opinii ich dyrdymały tylko powiększą problem patologii rynku nieruchomości. Przede wszystkim prawo powinno być skonstruowane tak, by nieruchomości nie były traktowane jako narzędzie spekulacyjne a nie licytować się na to kto lepszy kredyt wprowadzi co tylko bardziej się przyczyni do wzrostów cen mieszkań bo
ale skoro nie można, to on jest za karaniem ludzi za krytykę kościoła xD


@assninja: a ty jestes za karaniem ludzi za krytyke LGBT?
Jaka roznica w nazwaniu ksiedza pedalem, czy nazwania geja pedalem?
@Kryspin013: ile procent to pustostany? Dlaczego musimy miec mieszkania wlasnosciowe jak Rumunii, a nie wynajete jak Niemcy?


@93michu93: Nie chce mi się teraz tego szukać. Kedyś to badałem. Jest tego wiecej niż ci się wydaje a rudery w centrum potrafią stać latami bo inwestorowi bardziej opłaca się trzymać ruderę 5 lat i sprzedać po zawyżonej cenie niż nawet wyremontować i wynająć. Zobacz sobie ile ruder potrafi stać w centrach miast
Pobierz
źródło: WfYQCYL
@Niedobry: raczej mix Iranu z Białorusią.
Brak lub bardzo niskie podatki, co i tak bez znaczenia ia, bo ludzie będą pracować za dolara dziennie. Obowiązek chodzenia do kościoła, odrabiania dziesięciny u proboszcza. Polska odizolowana od świata zachodniego, poza UE. Brak możliwości wyjazdu z kraju. Zawód urzędnika tylko dla prawdziwych katolikow nie dla pogan.
Brak dostępu do lekarza i szkół. Brak policjii.
Prawdopodobnie przejęcie polski do Rosyjskiej strefy wpływów.
@93michu93
@unick: Na plus, że nie wprowadziliby #!$%@? pomysłów lewicy typu zakaz aut spalinowych w miastach (a w przyszłości całkiem) czy zlikwidowaliby zakaz handlu w niedzielę.