Wpis z mikrobloga

@Tomislaw-Michalski: to tak jak z nauką jazdy na rowerze, motocyklu czy autem osobowym.
Wszystko wydaje się trudne póki się nie nauczymy tego robić.
Gdyby ktoś spytał Ciebie czy ciężko jest nauczyć się jazdy na rowerze to co być odpowiedział?

Praca kierowcy ciężarówki jak każda inna ma swoje plusy i minusy, i tak jak każdej innej trzeba się na początku nauczyć.
@Tomislaw-Michalski: To zależy, jednemu łatwiej będzie się nauczyć, drugiemu nie. Ja osobiście nie lubię dużych aut, wkurzam się jak mam prowadzić busa 9-osobowego, a co dopiero jakbym miał kierować tirem. Jak widzę te parkingi #!$%@? w Niemczech, gdy jadę tam za każdym razem to dodatkowo nie zachęca. Poza tym miałem styczność z wieloma kierowcami i czyja wiem czy kasa jest na tyle dobra jak na takie warunki to nie wiem. Może
@Tomislaw-Michalski żeby zrobić prawko c+e z kwalifikacją na przewóz rzeczy to przygotuj się na 10k polskich złociszy i na farta podczas egzaminów ;) oczywiście najpierw lekarz i badania psychologiczne, później zdajesz egzamin na c, następnie c+e. Kwalifikacja również kończy się egzaminem, do którego jednak warto przysiąść, bo szkoda czasu i pieniędzy na kolejne powtórki. Jeżeli masz już myśli o zostaniu bohaterem to kup sobie dużo worków na śmieci, bo kupę też w