Wpis z mikrobloga

@zaye93: U mnie na wsi każdy miał dosyć #!$%@? kompa jak ja, nikt praktycznie nie grał w super nowe gierki bo po prostu nie było nas stać aby je odpalić. Ja tam grałem w lola na 20 fpsach i się cieszyłem, że działa
@zaye93 pamiętam jak Metina ściągałem 2 godziny XD
Internet oczywiście radiowy, który przerwał przy gorszej pogodzie, bo kto to by prawie ćwierć wieku temu pomyślał, żeby na jakimś #!$%@? mniejszym na bocznej ulicy kłaść kable do internetu XD

Zresztą do dziś tu nie ma żadnego światłowodu, kanalizacji ani nawet nie utwardzili drogi
@zaye93: To ja w single grałem Medival 2 total war, warcraft 3, hirołsy 3 i 5. Później jak założyli mi lepszego neta to wszedł boom na darmowe gierki mmorpg typu 4story, nostale czy metin2 to grałem w metina i nostale no i starcraft 2 na święta bo dostawałem pod choinkę
@zaye93: Miałem starego blaszaka z jakąś gówno kartą graficzną pamiętającą chyba nawet lata 90. potem tylko jakieś budżetowe laptopy które Minecrafta uciągąły w max 40 klatkach, wtedy to mi tak nie przeszkadzało
Dopiero jak kupiłem porządniejszego kompa stricte do gier to zacząłem zwracać uwagę na FPSy
@Szumrzeczny chciałem kiedyś sobie kupić kompa, ale wtedy nie znałem się na sprzęcie w ogóle i wydawało mi się to (dobór części i składanie) strasznie skomplikowane. ostatecznie wybrałem xboxa, czego później żałowałem