Wpis z mikrobloga

Ech, rzeczywiście był powód do robienia afery bo olaboga Ukraińcy karetkę sprzedają. Karetka taka super, że silnik w niej do wymiany to na dodatek dokładnie ta karetka w Polsce zaliczyła niezły dzwon (zdjęcie z wypadku dokładnie tej karetki co byłą wczoraj kilkanaście razy na tagu) xD

olaboga jak ktokolwiek mógłby handlarzowi sprzedać POLSKĄ, NARODOWĄ karetkę z całkowicie rozwalonym silnikiem i jeszcze po dzwonie :D

W Polsce jak ktoś poszuka też kupi stare karetki, ambulanse i to nawet ze sprawnym silnikiem i nie po dzwonie.

#ukraina #aferakaretkowa
KakaowyTaboret - Ech, rzeczywiście był powód do robienia afery bo olaboga Ukraińcy ka...

źródło: 5c38fe898ff70_o_large

Pobierz
  • 19
Wołam zainteresowanych:

@noopek2:
@prawda_w_moskwie:
@KakaowyTaboret:
@yanush:
@WykopekMichal33:
@Unifokalizacja:
@noopek2:
@sobiera
@paweupg

jak niektórym pisałem- pewnie ta karetka była już w złym stanie technicznym, zdjęcie wypadku to potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a są w ogóle jakieś dowody, że ta karetka pojechała w darze, a nie została kupiona? Poważnie pytam. Skoro szły takie mocne oskarżenia to na pewno wszystko zostało sprawdzone przed
słowo klucz


@OHV1234:

mhm. Po pierwsze- ta karetka poszła w darze, czy została przez kogoś kupiona?

Po drugie- nawet jeśli poszła w darze to rozwalił się silnik, karetka jest po wypadku więc pewnie sporo innych rzeczy w niej nie jest w dobrym stanie technicznym. Nie wiem, skoro ją dostali, to mają ją naprawiać w nieskończoność aż nie zostanie nawet jedna oryginalna część? Wymienić silnik, podłużnice, pompy, silnik, amortyzatory, podwozie, alternator, drzwi,
@KakaowyTaboret:

mhm. Po pierwsze- ta karetka poszła w darze, czy została przez kogoś kupiona?

Dwa przetargi były w 2020 i 2021 czyli przez rok nikt jej nie kupił,w 2021 na przetargu kosztowała 21 tyś .
Tu na zdjęciu ta karetka cały bok rozwalony ma,na zdjęciu ukrainca jest cała zdrowa oprócz silnika więc o co chodzi ? chochoł dodawałby stare zdjęcia jeszcze przed wypadkiem ?
@OHV1234: uuuuu mogli #!$%@? wyklepać, albo zamontować drzwi z innego samochodu, co nie zmienia faktu, że konstrukcja auta mimo wszystko ucierpiała xD

#!$%@? jasnowidz. Karetka po dzwonie, w opisie, że silnik do wymiany, ale wiesz, że wszystko jest idealnie i tylko silnik nie działa. Na pewno jest w takim stanie technicznym jak z salonu (oprócz silnika)

ale dobra Mordo, mam auto na sprzedaż. Po dzwonie, ale nic nie widać, zaszpachluję z
@zar0x:

Po pierwsze- nie wiadomo, czy karetka została przekazane w darze, czy może jednak kupiona (próbowano ją sprzedać minimum dwa lata inny Mirek się dokopał)

Po drugie- nawet jeśli została przekazana w darze to możliwe, że silnik został zajechany już na Ukrainie i samochód z rozwalonym silnikiem, po dzwonie już nie nadawał się do jezdzenia po miescie jako wóz ratunkowy przez swój zły stan techniczny.

Po trzecie- skąd pomysł, że karetka
@KakaowyTaboret: O kurla gratuluje znalezienia tej karetki, ja szukałem z godzine :D
Pewnie karetka trafiła na Ukraine w prywatnych rękach, a nie w ramach wsparcia, no ale cóż.

Nic dziwnego dlaczego trafiła na złom
Polecam zrobić znalezisko.