Wpis z mikrobloga

@PeriodFromVaginax9: Całe to środowisko yt jest #!$%@? w opór i każdy co wejdzie w tą tzw. śmietankę robi się taki sam. W moim środowisku taka laska byłaby skreślona na samym starcie i #!$%@? mnie obchodzi jakaś poprawność i przemienianie #!$%@? się za szekle na piękną i dość neutralną nazwę jaką jest seks working. Tacy podludzie jak natsu, fagata i ta ciapata robią papkę z mózgu młodym p0lkom i wmawiają, że #!$%@?
@Pyciarzpyciarski1: O to to. Ostatnio widzialem scenke. Nacpany w opor jas kapela, uwieszona na nim uchachana dupeczka. W tle logo famemma, a w bonusie jemu raczka wedrowala na udo dziennikarki. Rak to malo powiedziane
@PeriodFromVaginax9: Wiesz, miałem jednego znajomego, który z całkiem spoko ogarniętego gościa, cofnął się do poziomu klauna. Wszystko przez trzymanie się z barwnie #!$%@? postaciami jak dubiel, fagata czy malik fontanna. Po aferze z planami A, B i C oraz wytatuowaniu sobie wideł na mordzie stwierdziłem, że nie ma co kontynuować znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego jestem cięty na tych ludzi z yt i też zauważyłem, że