Wpis z mikrobloga

Może to zabrzmi głupio, błaho czy żałośnie ale jak tak sobie stanę i pomyślę, to jestem z siebie w sumie dumny, że dalej żyje. I mimo całego gówna, bez względu na to czy tego na które poniekąd sam zapracowałem, czy tego na które w ogóle nie miałem wpływu, dalej jestem mimo tylu momentów załamania. Może nie.jest najlepiej i póki co jest to bardziej istnienie niż życie, ale jest. Lepiej lub gorzej ale ciągle walczę
#przemyslenia #przegryw #smutnazaba #samobojstwo #zycieismierc
  • 6
@traveller: dokładnie, trzymaj się ()
@Kremufka2137 mnie też, szczerze mówiąc częściej mnie dopadają wątpliwości niż takie przemyślenia xD Też mam dość pesymistyczne wnioski ale chyba moim głównym motywatorem który jakkolwiek mnie ciągnie jest po prostu ciekawość tego, co będzie działo się dalej.Zaraz koniec szkoły, przeprowadzka, matura, jakiś przełom generalnie. i to mnie trzyma najbardziej. Ale jeśli po tym przełomie dalej będzie podobna #!$%@?, może być
@viciu03: to tylko kwestia pewnych związków chemicznych w Twoim mózgu i nazywamy to reakcją atawistyczną, której celem jest ochrona życia. Jak Twój mózg nie będzie chciał żebyś się wylogował to się nie wylogujesz.
@sinls: wiadomo ale to wszystko można postrzegać przez pryzmat substancji chemicznych w mózgu. Jak się ludzie #!$%@?ą też się mówi że się taka reakcja chemiczna w mózgu wydarzyła a nie inna. Mimo że wiadomo, jest to faktem, nie jestem fanem sprowadzania wszystkiego do nauki i biologii, na zasadzie "Jest ci przykro? Nie przejmuj się to tylko reakcja w twoim mózgu" xd
@viciu03: No słusznie tylko lęk przed śmiercią i cała "siła przetrwania" żeby zostać na tym świecie to zupełnie inny temat i zawsze mnie zastanawiało co tak bardzo daje #!$%@? o to.