Wpis z mikrobloga

Przygłupy z PolishSource (PS) ustawiły, że co 24 godziny cię wylogowuje i co 24 godziny trzeba wpisywać tę ich idiotyczną captha, aby podnieść bezpieczeństwo. Napisałem, że jak chcą podnieść bezpieczeństwo strony, to mogą dodać kody Google Authenticator. Zablokowali mnie w ciągu 10 sekund XD Co za zjeby. Dobrze że mam też konto na PT.
#polishsource #torrent
dziobnij2 - Przygłupy z PolishSource (PS) ustawiły, że co 24 godziny cię wylogowuje i...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-03-15_183717_polishsource.cz

Pobierz
  • 19
@dziobnij2: zastanawiałem się czy ktoś poruszy na mirko ten temat. Ja osobiście logowanie do banku mam prostsze, bo nie ma captcha. xD
Najlepsze jest #!$%@? tłumaczenie tego "zabezpieczenia" w FAQ.

Eno. Wylogowało mnie z www!

I bardzo dobrze. Podstawą bezpieczeństwa jest używanie opcji WYLOGUJ każdorazowo, gdy kończysz przeglądanie serwisu. Masz wtedy pewność, że nikt w nieautoryzowany przez Ciebie sposób, bez Twojej wiedzy i tak dalej, nie będzie korzystać z serwisu na
Konkurencja (PT) ma nową, super stronę i ciągle się rozwija


@dziobnij2: na PT nie mam konta i nigdy nie byłem, ale odnośnie strony to prawda XD. Alpha Ratio - zajebisty design stronki, Torrent Leech .org - również zajebisty wygląd, Scene Time - no tutaj dobrze nie jest, ale wg mnie też w niektórych aspektach przebijają wygląd strony PS XD
Po co są prywatne trackery?

@pasiaty: Bo zdarzają się tam są rzeczy, które wszędzie indziej już poznikały. Ludzie nie boją się zostawiać torrentów aktywnych tak długo jak mają pliki na własnych dyskach.

No a tym bardziej polskie?

W akademiku 10-lat temu to było zbawienie. Łącze było 1 Gbps i wiele seedów blisko znacząco przyśpieszało ściąganie.
@ShortyLookMean: to ja za głupi jestem, bo takich rzeczy nie potrzebuje
Nie wiem, ja co potrzebuje to mam na zawołanie... Kilka dni temu #!$%@?łem 600gb, bo na #!$%@? to trzymać jak jest na netflixch xD
A staty to jakiś rok, na łączu 80/10 xD

Ale serio, co tam jest? M jak miłość? Jakieś tam MTV polska?
Czy praca doktorska na temat uzyskiwania energii z helu?
pasiaty - @ShortyLookMean: to ja za głupi jestem, bo takich rzeczy nie potrzebuje 
Ni...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-16 013302

Pobierz
@dziobnij2: Widzę że nie tylko ja mam problemy z PS. Mi zablokowali konto bo używam niedozwolonych skryptów. Od ponad 4 lat miałem ustawiony automat jackett i prowlarr, żeby od nich pobierać i teraz im to zaczeło przeszkadzać. Szukam teraz zaproszenia.