Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, macie pomysł na jakieś zajęcia zorganizowane, na które mógłbym się zapisać i pospędzać trochę czasu w grupie?

Pracuję jako niezależny specjalista i poza wyjściem do coworku nie mam na co dzień kontaktu ze zorganizowanymi społecznościami. Szukam jakiejś fajnej alternatywy do siedzenia w domu ;)

Pierwsze pomysły:
- jakieś tańce
- szkoła językowa z lektorem
#kiciochpyta #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #torun
SeoGuy - Hej Mirki, macie pomysł na jakieś zajęcia zorganizowane, na które mógłbym si...

źródło: 181-1812889_sticker-by-naticatt-anime-question-face-png-transparent

Pobierz
  • 12
@paczelok: Nie, nie jeździłem. Może gdybyś udzielał bardziej złożonych odpowiedzi to doszlibyśmy szybciej do porozumienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mi osobiście jazda na rowerze niezbyt kojarzy się ze spędzaniem czasu w grupie, a o to pytałem. Dodatkowo od lat nie jeździłem na rowerze, zawsze preferowałem długie trasy na rolkach.
@SeoGuy: pytam się po prostu bo nie wiem czy jeździłeś czy nie jeździłeś, a najwięcej o jezdzeniu na elektryku mają do powiedzenia osoby które nigdy koło takiego urządzenia nie stały więc warto spróbować bo fajna zabawka na sezon wiosenno-letni pozdro Mirek
@SeoGuy: taniec jest ok, spróbuj różnych szkół i tańców, bo to zależy od grupy. Poszukaj też na Facebooku lokalnych grup szukających drużyn do gry w siatkę w szczególności w lecie. Z mało aktywnych ale grupowych to spotkania podróżnicze też mogą być fajne bo czasem pojawia się jakaś luźna dyskusja po, a że są organizowane w kawiarniach to jest przestrzeń do tego.