Wpis z mikrobloga

Co jest XD Zgłosiłem jego wpis (cały w komentarzu pod tym postem) za propagowanie nienawiści i na początku moderacja mi to zatwierdziła a jego wpis usuneła by po pewnym czasie dać w historii zgłoszeń, że moje zgłoszenie zostało odrzucone, a wpis tego użytkownika wrócił BEZ ŻADNYCH ZMIAN XDDDDDDDDDD Prosze o komentarz moderacji, steckoej czy białka czy ten komentarz nie nawołuje do nienawiści pisząc o karze śmierci w Polsce w kraju gdzie czegoś takiego już dawno się nie robi i jeśli nie jest to nawoływanie do nienawiści to prosze to uargumentować, bo czegoś nie rozumiem jak np. odczłowieczanie kogoś pisząc o nim "chwast". Warto dodać, że użytkownik ten to ultra neuropek więc mu zapewne więcej można i jak tu nie wierzyć w te teorie, że moderacja nie wspiera tutaj neuropy XD

Teraz zróbmy test myślowy - napiszmy taki sam komentarz tylko o jakimś czarnoskórym przestępcy lub o imigrancje, który popełnił ciężkie przestępstwo ciekawe jak szybko ten użytkownik oraz inne lewactwo by obsrały cały ten portal i nagle widzieli by inne wyjście niż kare śmierci, bo nagle wtedy by magicznie resocjalizacja by zaczeła działać w tym przypadku, a w ile minut post by został usunięty, a użytkownik takiego posta na jak długo dostałby bana? XD

PS właśnie w tym jego wpisie widzicie te mityczną empatie neuropy i lewicy XD

#moderacja #moderacjacontent #wykop #wykop20 #4konserwy #neuropa @M_B @a_s @wykop
ElMurano - Co jest XD Zgłosiłem jego wpis (cały w komentarzu pod tym postem) za propa...

źródło: IMG_20230314_085710

Pobierz
  • 14
@ElMurano: Odczłowieczanie ludzi określając ich moco pogardliwie i pejoratywnie "chwasty" to nie propagowanie nienawiści? Ciekawe jak neuropa, lewactwo i moderacja wypoku zaareagowała by na odczłowieczanie homoseksualistów, osoby trans, osoby czarnoskóre czy np. ukraińców? Od kiedy resocjalizacja nie działa? Bo jak ciężkie przestępstwo popełni osoba czarnoskóra czy imigrant to według neuropy i lewactwa nagle działa, a tutaj magicznie nie zadziała, dlaeczgo?
@ruum: a określanie ludzi mocno pogardliwie i pejoratywnie "chwastami" nie jest odczłowieczaniem ich, a więc propagowaniem nienawiści? Bo według mnie jest. Ciekawe jak neuropa, lewactwo i moderacja wypoku zaareagowała by na odczłowieczanie homoseksualistów, osoby trans, osoby czarnoskóre czy np. ukraińców?
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: nawołuje do nienawiści między innymi przez odczłowieczanie ich określając ich mocno pogardliwie i pejoratywnie "chwastami" więc złamał regulamin i post powinien zostać usunięty, zresztą jak było na początku bo najpierw admin zaakceptował moje zgłoszenie i usunął namten pełen nienawiści wpis, a potem go przywrócili i odrzucili zgłoszenie.