Wpis z mikrobloga

#thermomix czy #lidlomix oto jest pytanie. Stać mnie na oba, ale po co mam zapłacić za coś 6000 jak mogę 2000.

Plan mam taki ze se zupę #!$%@? w trakcie zdalnej pracy, jakiś krem z zielonego groszku, krem chrzanowy, kwaśnicę. Raz na jakiś czas #!$%@? ciasto do pizzy aby margarite dzieciakom zrobić.
  • 10
@Issac: właśnie siedzę na zdalce, i albo jem kanapki na obiad, albo nie jem i czekam aż żona z dzieciakami wróci i jem dopiero kolacje. A kuzwa ważę już 110 kg :) i sobie pomyślałem jakbym tak #!$%@? sobie zupę krem albo kurczaczki na parze i by coś jeszcze mówiło kiedy co zrobić to była by petarda.

Za 2000 jestem w stanie się pobawić tydzień. Najwyżej wystawie na olx za 1000
@zenon_z_chorzowa1: termomix ma sporo zastosowań. Ja uwielbiam robić w nim wszelakie szejki. Właściwie wszedł nam tak w krew, że conajmniej raz dziennie jest używany. Przewaga termomixa nad konkurencją, to na pewno jakość. Nasz ma już kilkanaście lat i nadal działa bez zarzutu.
@zenon_z_chorzowa1 @Dzia-do-stwo nie wiem jaka bazę przepisow ma lidlomix ale TM ma ich w cholerę, i do tego masa dostępnych w inny h językach.. największy problem jednak to to, że niektóre przepisy mają dość egzotyczne i dość drogie składniki...
co do płacenia - tak, 200 rocznie, ale integracja urządzenie-telefon jest świetne, eksport przepisów/import, listy zakupów, kalendarz itd - używam i bardzo mi się to podoba; do jednego konta można dodać kilku użytkowników,
@zenon_z_chorzowa1: To jest mniej więcej wybór, jak między Apple iPhone, a na przykład OnePlus z Androidem, albo między Mercedesem, a Fiatem Tipo. Jak masz tylko wozić dzieci do szkoły, to Ci Tipo wystarczy i będzie spełniać swoje zadanie, ale jak masz pieniądze zawsze możesz robić to Mercedesem. O awaryjności oby dwóch dowiesz się tylko z subiektywnych opinii użytkowników, jeden rabin powie tak, inny nie. iPhone to marka, która jest w miarę
@zenon_z_chorzowa1: stary daj sobie spokój z tym badziewiem. Jak masz kuchenkę i piekarnik to szkoda hajsu na to, ciasto na pizzę to dosłownie 4 składniki i 15 min roboty razem z ugniataniem ciasta, dania jednogarnkowe możesz zrobić... W garnku który łatwiej i szybciej się myje niż tego gniota. A w internecie jest pierdyliard smacznych prostych przepisów, które nawet średnio rozgarnięty szympans ogarnie.