Wpis z mikrobloga

@telemach20: kierownik nie waży dużo, a na czymś musi się nauczyć jeździć. Wokół komina starczy, a jak mi się spodoba, to potem zrobię normalne prawko i kupię poważniejszy motur ;]
@Aramil: tak i sprzedają na licencji. Są w uk marki, które mają identyczne motocykle jak np. Junak i Romet i każdy niemal kraj ma swoich własnych importerów. Kupują Chińczyka jako bazę, stawiają własne logo i tłuką. Dlatego gdzieś pewnie jest odpowiednik, tylko nie wiem gdzie.
@Budo: A to Barton nie jest już międzynarodową etykietką?

W takim razie szukaj po zdjęciach z fabryki: http://motorheadgroup.com/products i potem googlaj po tym modelu (możesz też podrzucić jak znajdziesz, ja aktualnie nie sprawdzę na stronie Fuego, bo przez wspaniałą stabilność Vectry korzystam z neta GSM, a ich strona nie ogarnia miniaturek).
Miałem zippa, zło jak #!$%@? - Totalna chińszczyzna, sprzedałem po akcji jak mi się w czasie jazdy kranik od baku odkręcił i paliwo zalało mi silnik


@Alter_Konto: przestań pisać prawdę o tanich Chińskich motorkach bo przyjdzie @Zielony34 i najpierw cię wyzwie a jak przegra na argumenty to wrzuci na czarnoliste.