Wpis z mikrobloga

Chciałbym powiedzieć, że okropnie denerwuje mnie dyskryminacja mężczyzn w p0lsce. Nikt na to nie zwraca uwagi, uwagi na cierpienia młodych, samotnych facetów, którzy stanowią przecież napęd gospodarki i systemu, którego głównymi beneficjentami są kobiety. Jest to frustrujące, gdy one jeszcze śmią narzekać, jak to nie mają źle i jak to też państwo nie jest w stosunku do nich opresyjne. Mam nadzieję, że w przyszłości coś się zmieni na lepsze w tej materii i przestaniemy być dyskryminowani na każdym kroku. Widać to zresztą po współczynniku samobójstw.

Tak jestem BIAŁYM, SAMOTNYM, JEDZĄCYM MIĘSO, JEŻDŻĄCYM SPALINIAKIEM, PRACUJĄCYM I PŁACĄCYM PODATKI, NIEPOPIERAJĄCYM SKRAJNEJ LEWICY, MAJĄCYM OCZEKIWANIA, EUROPEJSKIM MĘŻCZYZNĄ. JESTEM Z TEGO DUMNY I OCZEKUJĘ OD SYSTEMU RÓWNEGO TRAKTOWANIA WZGLĘDEM PRZECIWNEJ PŁCI. Nie jesteśmy gorsi.
Dziękuję.
#przegryw
Pobierz
źródło: YES
  • 5
Nikt na to nie zwraca uwagi


@Van-der-Ledre: mnie to jeszcze bardziej smieszy ze "ojciec, dziadek, wojek, sasiad, brat itd"... gdzie sa #!$%@? ci ludzie? gdzie sa ludzie jak kiedys kiedy po wojnie otwierali dla nich technika czy wyzsze studia, gdzie sa ludzie dobrej roboty?

ja wiem ze i wtedy narzekano i robiono byle jak za grosze jakie dostawali

ale

gdzie sa ci mezczyzni ktorzy wychowuja nastepnych mezczyzn, slowem sie do siebie
@Van-der-Ledre: Paradoksalnie to własnie mężczyźni (tj. mariuszki, janusze, normiki, oskarki) na równi z femoidami szkalują dobrych chłopaków. No bo ile to się słyszało od nich "przestań się mazać, nie bądź #!$%@?, do roboty leniu #!$%@?, jesteś do niczego" itp itd. Do póki faceci się nie zjednoczą nic się nie poprawi. Powiedziałbym, że za naszego życia to nie nastąpi...