Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem #ps5 z Plenti (3 miesiące), jakby ktoś był ciekawy w jakim stanie przychodzi sprzęt i czy nie lecą w ciula z płatnościami to chętnie dam znać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) 3 miechy pewnie spokojnie starczą na przejście w 100% wszystkich exów i przekonanie się (lub nie) do samego sprzętu.

#konsole #playstation
  • 31
  • Odpowiedz
  • 1
@Segr3gator: Wyszło mi 900 z groszami, kod rabatowy 15% za pierwszy miesiąc. Na stały wynajem się oczywiście nie opłaca ale jak ktoś nie chce sobie blokować prawie 3k zł lub brać rat to spoko opcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ponury_przegryw: @utede No ale tak można powiedzieć o każdej formie najmu xD Czy to mieszkanie, samochód, odkurzacz piorący czy właśnie elektronika. Płacisz więcej ale jak się znudzi to pakujesz, odsyłasz i elo.
Aktualnie ceny PS5 galopują w dół więc nie zdziwiłbym się gdyby strata przy ponownej sprzedaży doszła by do tych 9 stówek. Spodoba mi się to poczekam i kupię slim gdy wyjdzie.
  • Odpowiedz
@L3gion: Naprawdę porównałeś mieszkanie czy samochód do sprzedaży sprzętu który nadal jest dość gorący i prawdopodobnie bez problemu sprzedasz od strzała? :D Chciałbym zobaczyć jak sprzedajesz po 3 miechach mieszkanie czy auto :D
Ceny spadają ale w PL bardzo powoli, więc z tym galopowaniem bym się nie rozpędzał. Tak czy inaczej- kto co lubi, imo mocno nieopłacalnie
  • Odpowiedz
  • 1
naprawdę porównałeś mieszkanie czy samochód do sprzedaży sprzętu


@utede: Nie, pokazałem że najem to zawsze wyższy koszt za wygodę.

prawdopodobnie bez problemu sprzedasz od strzała?
  • Odpowiedz
@L3gion: ale dyskusja zaczęła się dopiero jak napisałeś
„Na stały wynajem się oczywiście nie opłaca ale jak ktoś nie chce sobie blokować prawie 3k zł lub brać rat to spoko opcja.”

On tylko skomentował te spoko opcje.
  • Odpowiedz
Allegro i OLX są #!$%@? już ofertami za PS5 więc średnio bym powiedział.


@L3gion: ostatnio sprzedawałem PS VR 1 i też myślałem że będzie leżeć tygodniami zanim sprzedam bo jest pełno używek na rynku, co się okazało to że wszystko szybko schodzi o ile nie jest w bardzo zaporowych cenach. Tu pewnie jest podobnie, jest po prostu spory przemiał.
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć jak sprzedajesz po 3 miechach mieszkanie czy auto :D


@utede: będziesz kiedyś chciał kupić mieszkanie albo samochód to zobaczysz jak szybko znikają dobre oferty xd
  • Odpowiedz
@L3gion: O kurde, na grubo te 900 zł :-D, ale zauważyłem, że z tego Plenti tylko niektóre rzeczy wydają się być nieopłacalne. No bo np. taki odkurzacz piorący za ~180 zł na 1 miesiąc, wyprać sobie wszystko co potrzeba typu dywany, kanapy i elegancko niewielkim kosztem. Albo jakiś aparat czy dron na wakacje - też uważam, że spoko. Ale PS5 mogłeś kupić i oddać w przeciągu 14 dni za darmo
  • Odpowiedz