Wpis z mikrobloga

@Segr3gator: Wyszło mi 900 z groszami, kod rabatowy 15% za pierwszy miesiąc. Na stały wynajem się oczywiście nie opłaca ale jak ktoś nie chce sobie blokować prawie 3k zł lub brać rat to spoko opcja.
@Ponury_przegryw: @utede No ale tak można powiedzieć o każdej formie najmu xD Czy to mieszkanie, samochód, odkurzacz piorący czy właśnie elektronika. Płacisz więcej ale jak się znudzi to pakujesz, odsyłasz i elo.
Aktualnie ceny PS5 galopują w dół więc nie zdziwiłbym się gdyby strata przy ponownej sprzedaży doszła by do tych 9 stówek. Spodoba mi się to poczekam i kupię slim gdy wyjdzie.
@L3gion: Naprawdę porównałeś mieszkanie czy samochód do sprzedaży sprzętu który nadal jest dość gorący i prawdopodobnie bez problemu sprzedasz od strzała? :D Chciałbym zobaczyć jak sprzedajesz po 3 miechach mieszkanie czy auto :D
Ceny spadają ale w PL bardzo powoli, więc z tym galopowaniem bym się nie rozpędzał. Tak czy inaczej- kto co lubi, imo mocno nieopłacalnie
naprawdę porównałeś mieszkanie czy samochód do sprzedaży sprzętu


@utede: Nie, pokazałem że najem to zawsze wyższy koszt za wygodę.

prawdopodobnie bez problemu sprzedasz od strzała? :D


Allegro i OLX są #!$%@? już ofertami za PS5 więc średnio bym powiedział.

Tak czy inaczej- kto co lubi, imo mocno nieopłacalnie


Mordko ale ja tu wrzuciłem gdyby ktoś by był ciekawy rozwiązaniem a nie aby mi ludzie tłumaczyli co jest opłacalne a co nie.
Allegro i OLX są #!$%@? już ofertami za PS5 więc średnio bym powiedział.


@L3gion: ostatnio sprzedawałem PS VR 1 i też myślałem że będzie leżeć tygodniami zanim sprzedam bo jest pełno używek na rynku, co się okazało to że wszystko szybko schodzi o ile nie jest w bardzo zaporowych cenach. Tu pewnie jest podobnie, jest po prostu spory przemiał.
Chciałbym zobaczyć jak sprzedajesz po 3 miechach mieszkanie czy auto :D


@utede: będziesz kiedyś chciał kupić mieszkanie albo samochód to zobaczysz jak szybko znikają dobre oferty xd
@L3gion: O kurde, na grubo te 900 zł :-D, ale zauważyłem, że z tego Plenti tylko niektóre rzeczy wydają się być nieopłacalne. No bo np. taki odkurzacz piorący za ~180 zł na 1 miesiąc, wyprać sobie wszystko co potrzeba typu dywany, kanapy i elegancko niewielkim kosztem. Albo jakiś aparat czy dron na wakacje - też uważam, że spoko. Ale PS5 mogłeś kupić i oddać w przeciągu 14 dni za darmo w