Wpis z mikrobloga

@utede: nie bo 1 samochód to słaba próba żeby coś zauważyć. Jak kupujesz to oglądasz i widzisz jak szybko znikają, ty mogłeś mieć #!$%@?ą ofertę która wisiała miesiąc i o niczym nie mówi.
@L3gion: o chłopie, az ciazko uwierzyc ze to nie post sponsorowany. Tu nie ma zadnej logiki xD Nawet zakładajac, ze cena ps5 to 3k, bo jedziesz do sklepu sciagasz z polki i kupujesz (a spokojnie szlo teraz kupic o wiele taniej, jak sie sledzilo pepperka), to wciaz bardziej sie oplaca kupic nowe i sprzedac. Wystaw sobie dla testu ogloszenie na olx "konsola ps5, gwarancja, kupiona 3 miesiace temu, jak nowa!" za
@cucaracha: szarpanie sie z potencjalnymi klientami na olx jest rownie prawdopodobne jak szarpanie sie z firma wypozyczajaca sprzet, bo sobie zrobia zdjecie rys, ktore na ps5 powstaja od patrzenia. Rownie dobrze moze znalezc klienta w godzine, ktory przyjedzie i odbierze konsole, zaplaci gotowka. Oceniam sytuacje, a nie to co sie moze wydarzyć. Wypożyczanie takiego sprzętu, czyli dostępnego w sklepach, na który jest duży popyt, jego cena jest rozsądna i osiagalna dla
@przegralamzycie: nie no nie zakładam takich problemów, korzystałbym tylko ze sprawdzonej firmy, no ale wiadomo jak to jest w Polsce.. W sumie sam bym sobie wypożyczył ps5+vr na miesiąc żeby się pobawić zamiast wydawać 5k bo pewnie znudzi mi się wcześniej niż po tym miesiącu. Dzięki OPowi wiem że w ogóle jest taka opcja bo nawet o tym nie pomyślałem xD
ty mogłeś mieć #!$%@?ą ofertę która wisiała miesiąc i o niczym nie mówi


@cucaracha: albo właśnie wysoką bo wiem co sprzedaje i odsiewam januszy, a tacy pewnie myślą że to właśnie "#!$%@?" oferta.
No ale skoro uważasz taki wynajem za opłacalny to nie ma o czym mówić. Niektóre #!$%@? interesy się kręcą przez ludzi nie umiejących liczyć :)
@utede jeden liczy każdy grosz a inny wyżej niż kilka zł stawia swoją wygodę, proste. Opłacalność nie ma tu nic do rzeczy.
Dziwne że restauracje jeszcze nie splajtowały, przecież taniej ugotować w domu, nie?