Podczas wczorajszego meczu Bilbao z Barcelona, fani Basków zaczęli protestować przeciwko rzekomej korupcji Blaugrany. Ciekawostką jest, że Mediapro, które odpowiada za realizacje transmisji... nie pokazało protestujących fanów Athletiku. Ocenzurowali obrazki i przyśpiewki.
Dlaczego tak zrobili? Nie wiadomo, ale być może powodem jest to, że dyrektor generalny Mediapro jest glownym poreczycielem Laporty i nawet pomógł im załatwić jedną z dźwigni finansowych.

#fcbarcelona #realmadryt #mecz #pilkanozna
adzioq - Podczas wczorajszego meczu Bilbao z Barcelona, fani Basków zaczęli protestow...

źródło: 335620858_1000572477573532_6736308220088891239_n

• 13
  • 1
@Beeercik: słyszałem słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) słyszałem jeszcze, ze Barcelona dostaje 4 punkty za wygrany mecz (nie 3) i gdyby uznali jej bramkę z Betisem to byłaby mistrzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@adzioq: Niektórzy nie potrafią w matematykę, zwłaszcza kibice więcej niż klubu. Nawet jakby wygrali z Betisem, nadal by było -1, ale faktycznie odebrano im mistrza wtedy.( ͡° ͜ʖ ͡
@adzioq @extaza161 : Szczerze mówiąc ja sam uwierzyłem, że tamten mecz zabrał im mistrza. Od lat czytałem w różnych miejscach, że okradziono ich wtedy z trofeum, więc w zasadzie w pewnym momencie automatycznie przyjąłem to za pewnik, no bo myślałem 'przecież by aż tak nie kłamalI przez kilka lat ' XD
o ja naiwny.

Aż w którymś momencie, gdy odświeżałem sobie pamięć i przeglądałem tabele końcowe z ostatnich lat to coś mi
@Beeercik: Przecież wiele visca łebków przez 2 lata powielało #!$%@? o tym, że w finale LM w 2014 sędzia specjalnie tyle doliczył czasu i dlatego Ramos strzelił na 1:1 i była dogrywka.
Już pomijając fakt, że Ramos strzelił w 92:48, gdzie trzy minuty doliczone w finałach to w sumie takie minimum. To nie wiem jak można w ogóle mieć oto pretensje, skoro co chwilę jakiś piłkarz Atletico od blisko 70 minuty
@extaza161: Albo pisanie, że w 2017 sędzia przepchnął Real w 1/4 LM w meczu z Bayernem, bo w dogrywce uznał 2 gole Realu po spalonych.
Owszem, zgadza się, ale do żadnej dogrywki by w ogóle nie doszło gdyby najpierw sędzia nie uznał gola Bayernu ze spalonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale mądrzejsze o tym nie wspominać bo burzy narrację.