Wpis z mikrobloga

Proszę was żebyście poczytali o ADHD. Wikipedia ma to akurat opisane dobrze. Jeśli dostrzegacie w tym siebie to następnie książki. BEDE TO KUR... powtarzać na tym tagu codziennie, a uratuje dzięki temu niejedno życie.

ADHD/ADD potrafi być gorsze niż depresja, a konowały w Polsce mają w diagnozowaniu tego UŁOMNOŚĆ.

AHEDONIA, DEPRESJA, BRAK MOTYWACJI, brak skupienia
#przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzieci_Duchy: a z jakiej racji ja mam coś czytać i drążyć? To specjalista jest od tego, że mówie mu co jest 5 i co jest nie tak i co mi sie nie podoba i co jest nie fajne a on dobiera leki czy inne środki naprawcze xD
  • Odpowiedz
@Dzieci_Duchy: ja mam już diagnoze, po prawie 30 latach życia xD miałam z powodu niewykrytego i nieleczonego adhd depresje, myśleli tez ze to chad. Depresja była spowodowana nadmiarem bodźców i obowiązków co powodowało paraliż i niechęć do życia. Lepiej się żyje z diagnoza, wiadomo co szkodzi, ze to nie wina lenistwa, mindsetu czy wychowania, tacy jesteśmy i trzeba się nauczyć przystosowywać życie do siebie :) odkąd wiem jest mi łatwiej
  • Odpowiedz
@siadatajta:

a z jakiej racji ja mam coś czytać i drążyć? To specjalista jest od tego, że mówie mu co jest 5 i co jest nie tak i co mi sie nie podoba i co jest nie fajne a on dobiera leki czy inne środki naprawcze


Zrzucanie odpowiedzialności za swoje życie na specjalistów jest ryzykowne. Tylko Ty możesz ocenić czy coś Ci służy, czy nie. Specjalista może przedstawić Ci opcje,
  • Odpowiedz