Wpis z mikrobloga

Proszę was żebyście poczytali o ADHD. Wikipedia ma to akurat opisane dobrze. Jeśli dostrzegacie w tym siebie to następnie książki. BEDE TO KUR... powtarzać na tym tagu codziennie, a uratuje dzięki temu niejedno życie.

ADHD/ADD potrafi być gorsze niż depresja, a konowały w Polsce mają w diagnozowaniu tego UŁOMNOŚĆ.

AHEDONIA, DEPRESJA, BRAK MOTYWACJI, brak skupienia
#przegryw
  • 24
@Dzieci_Duchy: a z jakiej racji ja mam coś czytać i drążyć? To specjalista jest od tego, że mówie mu co jest 5 i co jest nie tak i co mi sie nie podoba i co jest nie fajne a on dobiera leki czy inne środki naprawcze xD
@Dzieci_Duchy: ja mam już diagnoze, po prawie 30 latach życia xD miałam z powodu niewykrytego i nieleczonego adhd depresje, myśleli tez ze to chad. Depresja była spowodowana nadmiarem bodźców i obowiązków co powodowało paraliż i niechęć do życia. Lepiej się żyje z diagnoza, wiadomo co szkodzi, ze to nie wina lenistwa, mindsetu czy wychowania, tacy jesteśmy i trzeba się nauczyć przystosowywać życie do siebie :) odkąd wiem jest mi łatwiej
@siadatajta:

a z jakiej racji ja mam coś czytać i drążyć? To specjalista jest od tego, że mówie mu co jest 5 i co jest nie tak i co mi sie nie podoba i co jest nie fajne a on dobiera leki czy inne środki naprawcze


Zrzucanie odpowiedzialności za swoje życie na specjalistów jest ryzykowne. Tylko Ty możesz ocenić czy coś Ci służy, czy nie. Specjalista może przedstawić Ci opcje, mogą