Wpis z mikrobloga

@presburger: możesz zamówić sobie cokoły na stolarni w markecie. Dokupisz uszczelkę przypodłogową, przykręcisz uchwyty nóżek i masz taniej. Co prawda kremowej płyty to w żadnym markecie nie mają z tego co kojarzę
@presburger: narożne do oklejania. Przeważnie w marketach marudzą z oklejaniem krawędzi poniżej 10cm, ale jak zagadasz to okleją. Jak z castoramy to bierz biel alpejską, jest bardziej biała niż zwykła biała płyta. Możesz sobie też ogólnie dać okleić dolną krawędź jak nie chcesz uszczelki, byle nie zalać wodą bo po kilku razach to i to spuchnie
@presburger: o słuchaj, bo akurat w temacie jestem. Będę niedługo miał do złożenia meble z Ikei. Czy te nóżki mają regulację, żeby obniżyć meble o 2cm? Bo Ikea ma chyba na wysokość 92 cm a muszę uzyskać 90 bo okno koliduje.
@Smarek37
#!$%@? powiadomienia.... dogadalem sie w obi i prawie za darmo zrobie sobir zajebiste cokoliki :) i plyte przyblatowa tez mam tani patent z hdf lakierowanego 3mm. do tego lostewka z uszczelka biala i bedzie gicior! odnosnie nozek - tak nozki sie kreci. u mnie chyba wlasnie sa podniesione na 9 cm.
@Smarek37: ale mnie #!$%@? w obi... jednak nie dotną.... szukam stolarza, a kupie same plyty. a sluchaj, cos dawales pod spod ten plyty? jakas uszczelke, zeby nie spuchła jak cos tam na dole chlapniesz mopem?