Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz #plusx mnie rozczarował, pierwszy raz pojawiły się takie bufory/zacięcia, że szkoda nerwów na oglądanie telewizji.

Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów aż do dzisiejszego wieczoru. Do południa i po południu działało super.

Sieć i połącznie w sieci pozostało bez zmian - tylko ja korzystam z tej sieci.

Czy tylko mnie dzisiaj taki pech dopadł ?
Dodam, że nie chodzi tylko o kanały sportowe, ale również muzyczne i dla dzieci.

#plusx #plusxtv #iptv #teleelevidenie
  • 10
@Piotrekk3_ żadnych problemów dziś nie doświadczyłem a oglądałem mecze na żywo . Ja jak miałem problemy z plusx to zawsze robiłem tak że zmianialem neta na neta z telefonu i jak nie buforowalo to wiadomo że to wina mojego dostawcy i problem ze stabilnością .
Wszystkie mecze włączone wieczorem i żadnego zacięcia, dodatkowo jakiś film w południe i program śniadaniowy bez problemu.
@Piotrekk3_: u mnie również dziś cały dzień wszystko ok było.
Też nie wymagaj od pirata stabilnej telewizji. To nie satelita czy mega znana firma dostarczająca telewizje. Jak jeden dzień zacina to olałbym temat bo różne problemy z serwerami mogą być itd..
Gdyby zacinało np. 2-3 dni z rzędu to tak, zgłosić na czacie mu i albo odda tyle dni ile zacinało albo wytłumaczy co się działo