Wpis z mikrobloga

169 896,18 - 16,2 - 19,6 - 13,2 - 8,1 - 16 = 169 823,08

Podsumowanie tygodnia zakończone biegiem na 10k, można powiedzieć WRESZCIE 33:xx xD Powinno być to dawno temu ale jakoś nie wychodziło. Dzisiaj w sumie też to nie był idealny bieg, pierwsze 2km były po 3:15, za mocno, dotałem kolki i musiałem odłączyć się od grupy. Przez co biegłem sam i nie mogłem wejść na obroty bo mi się nie chciało xD

No ale jakoś dotrwałem i ostatni kilometr zrobilem w 3:11 i jakoś pykło. Realnie do zrobienia 33:20 jakby było dobrze rozłożone tempo.

#sztafeta #bieganie
aukolb - 169 896,18 - 16,2 - 19,6 - 13,2 - 8,1 - 16 = 169 823,08

Podsumowanie tygodn...

źródło: IMG_5383

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 3
@pawiel_: 78kg, apki i te rzeczy liczą tylko rzeczywiste palenie kalorii podczas biegu i to jest realna wartość, ale drugą kwestią jest powysiłkowe palenie kalorii po takich intensywnych biegach. Garmin mi wylicza że dodatkowo to może być drugie 700kcal.
  • Odpowiedz
@aukolb: Zawsze patrzę na takie wyniki z zazdrością. Ja moją dyszke jak przebiegne na 50:00 to jestem happy. Tak samo jak 5 zrobię blisko 22:00. I to wszystko w tempie 4:40. Ile lat trzeba biegać i robić formę, żeby tak biegać? Ja biegam dopiero 2 lata a i tak jestem z siebie mega dumny bo zaczynałem od 4km w 35:00 przy czym to była walka o oddech. Czy to kwestia długich
  • Odpowiedz
  • 1
@Trojkatyzacja_K0ta: Nie ma co na innych patrzeć, każdy ma swoje tempa i życiówki. A z czasem będzie się śmigać szybciej.

Ja biegam 6-7 lat, do tego za gówniaka uprawiałem wszystkie sporty jakie mogły być, więc też to coś daje.

A co do wzrostu to właśnie niżsi na długich dystansach są wskazani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eliud Kipchoge ma 167cm, a reszta topowych maratończyków nie przekracza 175. Galen
  • Odpowiedz
  • 0
@micro18: tzn nie ma takiego bezpośredniego pokazania, ale jak zrobisz mocny trening to suma kalorii spalonych jest wyższa niż te co spaliłeś na aktywności. Poza tym nawet jak leżysz to te kalorie rosną bo masz puls podwyższony i dalej procesy zachodzą.

Ja praktycznie od razu po biegu miałem pokazane 1500kcal zrobionych dodatkowych.
  • Odpowiedz