Wpis z mikrobloga

Według mnie normicy to podludzie. Wydają ciężko zarobioną w fabryce smrodu dniówkę jak nie więcej na laskę, której nie mogą całej skonsumować, tylko jakieś gumcelstwo, laskę, która wpuszczała do siebie wcześniej jakichś spoconych sebixów, oskariat i chadów, a na dodatek nie dostają tego co jest istotą seksu, czyli szczerego pożądania.
Skręca mnie z żenady jak sobie o tym myślę.
#przegryw #neet #blackpill #divyzwykopem #pdk
#blackpill
  • 14
@JustTheDude: różni się tym, że robisz to w celu doświadczenia i testu na ludziach, a nie w celu atencji jak jakaś 16letnia julka.

Co więcej usunąłem oba posty w tym samym czasie, a nie zostawiałem jednego ,,wygodniejszego". Ponadto oba miały ze 3 komentarze i po 1 plusie także? Co za problem jest z jakimiś dwoma wpisami i to przeciętnymi. Zwyczajnie użyłem opcji która jest dostępna, bez spamowania i bez nadużywania jej.
@JustTheDude: jestem wykopkiem ale nie robiłem nigdy jakiegoś daily reminder, cyklicznego copypaste tej samej treści itd. Wszystkie moje wpisy są różne, a większość (95%) to komentarze pod czyjś wpis. To konto dyskusyjne, a nie twórcze albo sloganowe czy coś takiego.
@Ksut_Melodi:

@JustTheDude

Według mnie wykopkowi repostownicy to podludzie...


@Ksut_Melodi:

ja tak zrobiłem raz celowo i po to aby zobaczyć 2x reakcję...


@JustTheDude:

Yhm, wstawianie tego samego wysrywu (ale go usuwanie) co chwilę to wcale nie jest spamowanie. Dobrze wiedzieć.


@Ksut_Melodi:

jeszcze tak nigdy nie zrobiłem. Pomyliłeś mnie z kimś.


Jak to jest sobie zaprzeczyć, dobrze?

Daily reminder, czy cykliczna copypaste nie usuwają swoich wysrywów wcześniej i dają znać,