Wpis z mikrobloga

Powinni jednak ostrzegać, że drobnej budowy mężczyzna poniżej średniej wzrostu mężczyzn będzie miał niższą ocenę atrakcyjności przez społeczeństwo niż drobnej budowy kobieta. A wszyscy wiemy jak działa atrakcyjność jeśli chodzi o poziom trudności w życiu.


@nilmerg: Danny de Vito ma z 150, jest gruby i łysawy i żyje lepiej niż wyklopki, które zastanawiają się jak urosnąć 2 centymetry bo nie mają 185 xDDDDD

Na komfort życia wpływa 999999 czynników, jak ktoś
No i co? Masz samochód, który jest przedmiotem i chcesz go przerobić np. na kabriolet, nikt się nie wczuwa. Masz ciało, które również jest przedmiotem i jak chcesz je przerobić z kobiecego na męskie to już jest kwik z jakiegoś powodu.


@Broximon: serio porownujesz ludzkie cialo do wymiennego auta ktore mozna zawsze przemalowac, zmienic, zezlomowac, kupic nastepne i tak przez cale zycie przerobic 100 samochodow?
@Tetsuya: smieszyc moze kazdego, zadaj sobie pytanie po co brac telefon do reki i pisac to na publicznym forum zeby inni uslyszeli co masz do powiedzenia. mam nadzieje, ze to pytanie cie nie przerosnie.
Danny de Vito ma z 150, jest gruby i łysawy i żyje lepiej niż wyklopki, które zastanawiają się jak urosnąć 2 centymetry bo nie mają 185 xDDDDD


@niochland: Super, ale nie wiem po co mi to piszesz. Czy jak znajdę kogoś kto nie ma nogi i dobrze żyje to udowodnię, że brak nogi nie wpływa na poziom trudności w życiu? No nie. Tak samo atrakcyjność ma duży wpływ ale nigdzie nie
Powinni jednak ostrzegać, że drobnej budowy mężczyzna poniżej średniej wzrostu mężczyzn będzie miał niższą ocenę atrakcyjności przez społeczeństwo niż drobnej budowy kobieta. A wszyscy wiemy jak działa atrakcyjność jeśli chodzi o poziom trudności w życiu.


@nilmerg: Jaka troska, jaka empatia oświeconych wykopków! Skąd w ogóle założenie, że sobie z tego nie zdawała sprawy? Że swojej decyzji nie przemyślała dwa tysiące razy? Że nie skonsultowała się z żadnymi specjalistami? Na bank pewnego
@Tetsuya No strasznie się oszpeciła. A pomyślałeś o tym, że ona się czuje lepiej? Co cię to w sumie obchodzi. Jeszcze jakby ona #!$%@?ła o tym i zmuszała innych. Nie, ona zmieniła płeć, czuła się od dziecka chłopem.

Zreszta grała w Chłopakach z baraków, nie mogła być normalna od urodzenia XD
Skąd w ogóle założenie, że sobie z tego nie zdawała sprawy?

@BratJuzew: Skąd założenie, że mam takie założenie? Napisałem ogólnie w tym temacie. Jak napiszę w temacie zioła, że powinni ostrzegać o skutkach ubocznych palenia w młodym wieku to też nie znaczy, ze komuś konkretnemu brak takiej wiedzy zarzucam. Poziom trudności życia znanego bogatego aktora pewnie się wiele nie zmieni.

Że swojej decyzji nie przemyślała dwa tysiące razy?

Nie przemyślał* Czy
No i co? Masz samochód, który jest przedmiotem i chcesz go przerobić np. na kabriolet, nikt się nie wczuwa. Masz ciało, które również jest przedmiotem i jak chcesz je przerobić z kobiecego na męskie to już jest kwik z jakiegoś powodu.


@Broximon: Każdy ma prawo robić co chce i każdy ma prawo mieć opinię na temat tego, co ktoś robi. Babka z własnej woli zmieniła się z atrakcyjnej dziewczyny w nieatrakcyjnego