Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AiiM: @BornToDie69 No oczywiście seks też jest naturalny, poćwiartowane zwłoki również, sama natura ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzydzi Cie to? To jest natura i może nawet takim jak ty przyda się trochę edukacji jak świat działa.

To chyba najgłupszy komentarz jaki dziś przeczytam

Nie bez powodu oznacza się tego typu treści jako 18+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wszyscy chcą oglądać krew, poćwiartowane
@neeet: Nie, bo nie chce bana wyłapać ja już dostałem bana bezposrednio od Ani za pytanie kiedy następna sesja w zbozu (mowie serio, zbanowała mnie na trzy mies za to pytanie), dobra może nie było to zbyt mile, ale wystarczylo usunąć, a nie wleoic perfidnie bana na trzy mies
Ta strona jest jak jakaś tuba propagandowa


@userrrr: No właśnie pozgłaszałem ostatnio trochę kont za flood i utrudnianie korzystania z serwisu, bo już mnie ta propaganda zaczęła dobijać w poszukiwaniu innych treści, ale wszystko zostało odrzucone.
Zresztą, spodziewałem się tego, bo to jest tuba propagandowa PO i Stecka swoich poglądów nie ukrywa, więc sprzyja tej propagandzie.
@neeet: Ale moderatorzy mają być do jasnej cholery bezstronni i szanować czyjeś odmienne zdanie, bo robiąc coś przeciwnego tworzą tu szambo, w którym się już nie da wytrzymać, bo czuje się jak w jakieś dyktaturze, gdzie mam wielbić POwców zeby przypadkiem bana nie zaliczyć za odmienne zdanie, chore...