Wpis z mikrobloga

Wku*wia mnie ta Loreen... Wygrała już w 2012, dałaby innym też wygrać.
Ale właśnie był jest występ na #melodifestivalen i... no zajebiste jest to wykonanie. Jeszcze lepsze niż Euphoria którą wygrała w 2012. Tattoo jest bardziej osobiste, dojrzalsze, dopracowane - pod każdym względem lepsze.

Czy przez ostatnie 12 lat poziom Eurowizji podniósł się bardziej niż poziom Loreen? No nie...

#eurowizja
Mirkosoft - Wku*wia mnie ta Loreen... Wygrała już w 2012, dałaby innym też wygrać.
Al...

źródło: 16776747697835_jpg

Pobierz
  • 10
@Marsik: No nie wiem. A co innego ma większe szanse? Osobiście kibicuję Finlandii, ale może mieć problem z juryvotem. Ukraina jest też wysoko i politycznie dobrze stoi. Hiszpania przepadnie w tele. Norwegia, ja nic fajnego w niej nie widzę. Izrael/UK - girly bop nigdy nie wygrywa, a nawet gdyby miał to jest za duża konkurencja w tej kategorii.

Może Austria/Czechy, ale póki co nisko u buka. Wśród community wyglądają nieźle, ale
@Mirkosoft: #!$%@? mnie już ta reprezentacja w piłkę nożną Argentyny. Wygrali kilka razy mundial, daliby innym też wygrać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio Loreen jest świetna, idealna piosenka i staging na Eurowizję. Zasługuje na wygraną w pełni według mnie