Wpis z mikrobloga

@jkjj: oho kolejny bejz xd Jak tak się panicznie boisz broni to nie oglądaj takich zdjęć.Pewnie tez jestes z tych którzy pod każdym zdj z bronią komentują że palec ze spustu nawet jak to pistolet na wode
  • Odpowiedz
panicznie boisz broni


@Don_Hollywood: Panicznie to boję się ludzi z bronią i pustką w głowie. Jestem z tych którzy uważają, że broń to nie zabawka i dostęp do niej powinne mieć tylko odpowiedzialne osoby.
  • Odpowiedz
rozrzucona niechlujnie amunicja


@jkjj: taka prawda, przecież na takiej amunicji może się dziecko poślizgnąć i uderzyć głową o posadzkę, OP ma zero pomyślunku, tam kiedyś dojdzie do tragedii jak gówniak spadnie ze schodów, bo zrobi fikołka na kulce. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Don_Hollywood: Gdzie tak napisałem? Chociaż może faktycznie mój komentarz mógł to sugerować. Ale jak widzisz zdjęcia broni na portalu ze śmiesznymi obrazkami z fantazyjnie rozrzuconą amunicją to można się zastanawiać czy te osoby wywiązują się ze swojej pracy należycie.
  • Odpowiedz
@jkjj Widziałem tego typu zdjęcia gości, którzy profesjonalnie związani się z tym środowiskiem, np. byli goście z wojsk specjalnych, którzy prowadzą szkolenia ze strzelectwa oraz samoobrony z użyciem broni palnej i idąc twoim tokiem myślenia są to nieodpowiedzialne oraz niestabilne osoby, bo zrobili zdjęcia broni oraz porozrzucanej amunicji. Mądrego to aż miło posłuchać i dzięki tobie teraz wiem, że były specjals operujący bronią praktycznie na co dzień przez kilkanaście lat w
  • Odpowiedz
Panicznie to boję się ludzi z bronią i pustką w głowie. Jestem z tych którzy uważają, że broń to nie zabawka i dostęp do niej powinne mieć tylko odpowiedzialne osoby.


@jkjj: chłopie weź zaruchaj czy coś, op tylko wrzucił fotkę xd
  • Odpowiedz
pokaż szafę marudo


@xyzak: w sensie szafę z bronią? Nie mam. Przecież pisałem, że jestem przeciwko posiadaniu broni przez nieodpowiedzialnych ludzi:)
  • Odpowiedz
zabawka", rozrzucona niechlujnie amunicja. Dlatego jestem przeciwko powszechnemu dostępowi do broni.


@jkjj: z bronią jak z seksem, tylko pod kołdrą i przy zgaszonym świetle xd
  • Odpowiedz
@jkjj: idź marudzić na innym tagu. Broń to nie tylko narzędzie do wojowania czy polowania ale też fajna zabawka dla dorosłych. Dodsykowo, posiadacz ma kwity od psychologa - czy ty możesz pochwalić się tym samym?
  • Odpowiedz
@jkjj: Nawet nie chce mi się tracić energii na odpisywanie na takie komentarze.

@jozef-dzierzynski na razie za wiele nie powiem, bo wystrzeliłem tylko 100 szt., ale pierwsze wrażenia są mega. Bardzo lekki i czuły spust, no i jest celny. Wizualnie też robi robotę. Ja jestem zadowolony.

@m0rdeczka to fajna zajawka, kończ pozwolenie i się nawet nie zastanawiaj ;)
  • Odpowiedz