Wpis z mikrobloga

Ostatnio na spotkaniu rodzinnym, dwóch wujków prowadziło dyskusję (wyzywali się) o to czy czy Ukrainki wrócą po wojnie na Ukrainę.

Wujek 1 twierdził, że wrócą, będą chciały odbudowywać kraj, a żołnierzom nie dadzą spokoju ze względu na to, że kobiety bardzo lubią bohaterów.

Wujek 2 powiedział, że zesrają się, a nie wrócą. Stwierdził, że po co mają wracać jak już w takich Hiszpaniach czy gdzieś mają chłopów to po co mają wracać do kalek co nogi im granat urwał.

Osobiście nie wiem co sądzić, ale mogę powiedzieć że putin to #!$%@? i żeby upadł i sobie głupi ryj rozwalił

#kiciochpyta #ukraina #wojna #ankieta
d.....n - Ostatnio na spotkaniu rodzinnym, dwóch wujków prowadziło dyskusję (wyzywali...

źródło: upmhjg0nm8k81

Pobierz

Kto miał rację?

  • Wujek 1 9.1% (37)
  • Wujek 2 61.1% (248)
  • Nie wiem 29.8% (121)

Oddanych głosów: 406

  • 15
  • Odpowiedz
@deityrain: wujek numer dwa ma rację, po co Ukrainka po np 3 latach będzie wracać do Ukrainy, zacofanego kraju. Skoro 3 lata poradziła sobie zyjac w Europie, to znajdzie sobie tu chłopa i spędzi resztę życia
  • Odpowiedz
a żołnierzom nie dadzą spokoju ze względu na to, że kobiety bardzo lubią bohaterów.


@deityrain: Niektóre wrócą, ale to jest 100% nieprawda. Tj. lubią bohaterów, którzy coś z tego mają, jak jakiś Saszka ubił 3 czołgi 3 trafieniami i będzie w tv ciągle pokazywany to będzie miał tabun adoratorek, ale jednocześnie tysiąc innych, którzy mają PTSD z siedzenia miesiącami w okopach, z pourywanymi kończynami, z utratą słuchu, z szpecącymi bliznami
  • Odpowiedz
@deityrain: Nie wiem po co ktoś miałby wracać na gorsze, inaczej jak myślisz o emigracji ale nie wiesz co z czym czy widzisz małe szanse, a co innego jak sytuacja Cię zmusiła, żyjąc w europie czy po świecie, już sie jakoś ustawiły w nowym środowisku i żyją.. pomijając jakieś przypadki gdzie jakiejś się nie podoba i w domu czuła się lepiej czy inne, to myslę że większość tych kobiet nie
  • Odpowiedz
@deityrain: Doświadczenia z krajów zachodnich pokazują, że większość uchodźców nie wraca. Wujek nr 2 ma rację. Wśród tych bohaterów wielu będzie inwalidami bez ręki czy nogi albo ze zdewastowaną psychiką. Dwa lata po wojnie wszyscy o nich zapomną.
  • Odpowiedz