Wpis z mikrobloga

@Lukardio: a która to partia tak się boi stego strasznego JKM, że trzeba trolla na wykopie zatrudniać do regularnego, codziennego szkalowania? XD


@Mezomorfix: mordo, korwina to się szkaluje za darmo. Wystarczy przejsć naiwny dziecięcy okres zachwycania się korwinem gdzie się postrzega świat na chłopski rozum.
mordo, korwina to się szkaluje za darmo. Wystarczy przejsć naiwny dziecięcy okres zachwycania się korwinem gdzie się postrzega świat na chłopski rozum.


@Kryspin013: okey niech se gada. Ale dlaczego niby wywołuje takie poruszenie że trolli trzeba wynajmować?
@Kryspin013:

na którego spędy chodziłem kilka lat temu?

No to widzę że jesteś podatny na manipulacje, bo ja na przykład nigdy go nie popierałem nawet za małolata kiedy to była moda na paróweczkowy kapitalizm i silnego przywódcę niczym Piłsudski . Teraz pewnie w drugą stronę ci odwaliło.
o ja na przykład nigdy go nie popierałem nawet za małolata kiedy to była moda na paróweczkowy kapitalizm


@Mezomorfix: a jednak dostajesz sraki w tematach krytykujących k0nfę

Teraz pewnie w drugą stronę ci odwaliło.


@Mezomorfix: Ziom praktycznie jestem praktycznie centrystą. A to, że polska prawica odkleiła się srogo kilka latlat temu w stronę ruskich i dla niej centryści to "#!$%@? lewactwo" to już inna sprawa. Zresztą sam lecisz w tą