Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, jak poszła wieść, że biorą Kubicę do Saubera? To była dla mnie w tamtych latach mniej więcej taka abstrakcja, jakby mi na trawniku wylądowali kosmici. A jak zastępując Winowlewa w swoim debiucie na Hungaro po 2 spinach i wymianie nosa skończył na 7. miejscu, ale finalnie zdyskwalifikowali go za zbyt lekki bolid, bo za bardzo zajechał opony?
#f1
smutny_kojot - Pamiętacie, jak poszła wieść, że biorą Kubicę do Saubera? To była dla ...
  • 28
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Ja pamiętam jak na onecie się czytało artykuły o Kubicy, najpierw wyniki z tej formuły Renault, potem kontrakt w f1, powygrywane sesje treningowe i gównoburze w komentarzach czemu Niemcy rodaka nie wystawią w wyścigu skoro jest najlepszy. W końcu info, że będzie debiut i stres żeby nie dał dupy. Piękne czasy.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot też w sumie tak PS: naprawdę fajnie byłoby przeżyć te Kubicomanie, Małyszomanie itp. I to świadomie, a nie jako paru letni dzieciak. Okres w renault to u mnie dosłownie urywki pamięci, wypadek co nieco pamiętam. Też intro Polsatu też niezapomniane, ale jedne z pierwszych wyścigów które już naprawdę dobrze pamiętam to Monako 2014. Fajny wątek się zrobił...
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Zwycięstwo Batona przyćmione przez Kubicę. Pamiętam jak w Wydarzeniach na Polsacie pokazywali jakichś Januszy ekscytujących się, że Polak wyprzedza Schumachera. Potem w 2007 było studio z publiką i z Zientarskimi jako prowadzącymi i Ojcem Kubicy w roli eksperta. Pamiętam fragmenty wyścigów z czasów Hakkinena i początki wygrywania Schumachera w Ferrari na jakimś DSF czy Sport1 i wtedy dosłownie występ Polaka w F1 to było coś kosmicznego. Żeby pograć w aktualną
  • Odpowiedz
@smutny_kojot A kto oglądał Roberta w World series by Renault na Tele5 z komentarzem Adriana Skubisa? :D
Ja pierdziele to prawie 20 lat temu. O Kubicy pierwszy raz czytałem pewnie w jakimś 2003-2004 w Przeglądzie Sportowym a potem w 2005 zacząłem oglądać i F1 i WSbR ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
A pamiętacie fora internetowe php by przemo z tamtego okresu? F1 wyprzedź mnie i F1 dziel pasję.

+ gra przeglądarkowa BatRacer - taki menedżer online, w który wszyscy wtedy grali
+ mody do wspomninego wyżej rFactora i F1 Challenge 99-02
+ nagonka na Heidfelda, który złomował w 2007 Robercika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ miesięcznik F1 Racing, który kosztował wtedy 12 zł, więc dzisiaj by kosztował pewnie tyle
Tywin_Lannister - A pamiętacie fora internetowe php by przemo z tamtego okresu? F1 wy...

źródło: 65FE1F29-D2DD-4111-AE94-774D5DE08593

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak sobie uświadomiłem, że niemal nic nie pamiętam z okresu Kubicy (26lv). Kojarzę, że siedziałem całymi dniami na wp czekając tylko na jakiś news o F1. Po wypadku nie byłem w stanie oglądać F1, straciła swój blask w oczach nastoletniego mnie.
  • Odpowiedz