Wpis z mikrobloga

ogólnie chłop przez ostatnie tygodnie/miesiące praktycznie nie brał metylo i dzisiaj koło 15 zarzucił sb 30mg i jest już nie na 100% a na 200% pewien że wywołuje ono w nim efekt takiego pobudzenia emocjonalnego i trochę jakby zalew (pozytywnych) emocji i silną chęć wylania ich w jakiś sposób i interakcji międzyludzkich i wgl


#adhd #psychiatria #metylofenidat #medikinet #chodtokowypamientniczek #gownowpis
Chodtok - ogólnie chłop przez ostatnie tygodnie/miesiące praktycznie nie brał metylo ...

źródło: Screenshot 2023-03-10 161902

Pobierz
  • 5
@Chodtok: chyba niby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zależy pod jakim kątem patrzeć, ale większość adhdowców i tak pobudza. A przy takim wyrzucie dopaminy jak przy metylo uwalniają się też inne hormony, euforia wyżej opisana to też skutek uboczny (szczególnie przy braniu po przerwie). To wszystko sprowadza do wzmożonej chęci do intymnych relacji z innymi ludźmi
To wszystko sprowadza do wzmożonej chęci do intymnych relacji z innymi ludźmi


@Kamero: u mnie wręcz przeciwnie. Jedynie łatwiej mi więcej gadać (normalnie bardzo mało mówię, szczególnie przy ludziach przy których nie czuję się swobodnie, czyli wszyscy poza paroma bliskimi osobami), więc trochę łatwiej mi nawiązywać powierzchowne relacje. Za to mam poczucie, że mniej zależy mi wtedy na tym, co rzeczywiście ważne. Dlatego już go nie lubię. ( ͡° ʖ