Wpis z mikrobloga

Wyjaśniejcie jedno
Skoro te "dowody" na JPII są tak mocne, skoro te materiały są niepodważalne to dlaczego komuniści nie użyli ich już wcześniej, żeby zdyskredytować i uderzyć w papieża?

Przecież już wtedy mogli go tym zniszczyć, mogli zniszczyć kościół. Dlaczego to się nie stało?

Dlaczego one wychodzą kilkanaście lat po jego śmierci i po tym jak został ogłoszony świętym?

Dlaczego na tych "teczkach" nie ma żadnego podpisu Karola Wojtyły???

Dlaczego nawet Urban naczelny komunistycznej propagandy nigdy słowem o tym nie wspomniał?

Ten materiał to jedno wielkie gówno dziennikarskie i faktycznie nie przedstawia ŻADNYCH dowodów.

#polityka #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #afera #polska
kogi - Wyjaśniejcie jedno
Skoro te "dowody" na JPII są tak mocne, skoro te materiały ...

źródło: JPII

Pobierz
  • 40
i w sumie to mam to w dupie bo niczego temu krajowi/narodowi nie zawdzięczam


@POTEZNA_HAUBICA: I w sumie to jest najlepsze podejście.
Ja memy z papą lubię dla beki, w dupie mam też branie udziału w wojence lewo-prawo.
A sam Wojtyła... Za jego pontyfikatu były gorsze rzeczy niż #!$%@? dzieci.
Przecież już wtedy mogli go tym zniszczyć, mogli zniszczyć kościół. Dlaczego to się nie stało?


@kogi: bo komunistom w Polsce nie zależało na zniszczeniu kościoła, tylko na jego podporządkowaniu partii. Gdyby chcieli zniszczyć KK, to mogliby zrobić drugą Albanię i wprowadzić ateizm państwowy, całkowicie znacjonalizować majątek kościoła ( KK był wyjęty z reformy rolnej), zakazać odprawiania mszy i pewnie tysiące innych rzeczy. Tak samo mogli zniszczyć Wałęsę, a mimo to tego
Ten materiał to jedno wielkie gówno dziennikarskie i faktycznie nie przedstawia ŻADNYCH dowodów.


@kogi: jesli tak to czekam na sprawy sadowe przeciw tvn, a nie czekaj nikt z pisu o tym nie wspomina bo by przegrali. Musieli by udowodnić, że takich rzeczy nie było, a to by im się nie udało.
Osoby wyżej juz odpowiedziały, były inne czasy, i komunie by to bardziej zaszkodziło, teraz pisowi ta akcja tez zaszkodzi. Bo
@kogi: niestety twoje zalozenia są błędne. O tym się mówiło jeszcze za życia Bestii. Tylko podobni tobie ludzie dostawali jeszcze większego kociokwiku niz teraz, wiec to zagłuszali.
Dzisiaj ludzie nie są tak fanatyczni.
@danob99 to jest dokładnie ten sam motyw, tyle że Wałęsa i Owsiak żyją i mogą się bronić.

a przy okazji, Owsiak to moja daleka rodzina i faktycznie chłop miał wyjazdy do US z ciekawymi ludźmi ze służb i było kminienie jak zdegenerować społeczeństwo na wzór dzieci kwiaty etc.

ale kto kto coś osiągnął takich kontaktów nie miał, to było 40 lat temu i Woodstock to tylko suplement do jego działalności charytatywnej, nie
@szumowina_wadowicka: @POTEZNA_HAUBICA @Seduxisti @Tymajster @Gozd @danob99 @SOLDIER_OF_FROGTAN @chadaffi @Xizor @kot_z_wolnego_wybiegu @johny-kalesonny @DIO_ @POTEZNA_HAUBICA
Celowo czekałem na wasze lewackie wysrywy i nie usunąłem żadnego wpisu. Oczywiście wasze urojenia jak zwykle mnie nie zawiodły, a teraz spróbuję dostosować swoją odpowiedź do poziomu jaki reprezentujecie.
Zrozumiałem już, że przekaz dnia waszych naczelnych jest taki, że 50 lat temu to taka sprawa nikogo by nie wzruszyła i specjalnie ludzie tacy jak Urban trzymali to w
@kogi spokojnie byczku, ja nic do twojego papieża nie mam.

do Wałęsy też nie, owsika też.

każda grupa potrzebuje autorytetów, ale takie autorytety muszą być dobrze zakonserwowane i reprezentować jakieś wartości kształtujące daną grupę, kolejne pokolenia.

u nas za moment obce mocarstwa zainstalują swoje autorytety, taki będzie finał. I wszystko w białych rękawiczkach.
@kogi będzie tak jak z kapelanem Solidarności. Lewackie media grzmiały że zgwałcił dziecko, potem że to była 16-latka która się zabiła bo zaszła w ciążę. A jak Agorze wytoczono proces to się okazało w sądzie że nie było żadnej 16-latki, wszystko zmyślili. Tylko kogo to teraz obchodzi, pomnik ks. Jankowskiego został zniszczony a jego wizerunek nadszarpnięty.

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1546088%2Cproces-po-reportazu-na-temat-pralata-jankowskiego-zapadl-wyrok.html