Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może taką aluminiową belkę do organizowania bagażnika?
Bo już mnie trafia układanie w bagażniku reklamówek tak, by się nie wywaliło wszystko, a potem i tak trzeba jechać jak stara babcia.
Z jednej strony wyjdzie jakiś 1k zł, z drugiej - te wszystkie rozlatujące się torby i inne organizery też są drogie.
Najbardziej się boję, że jest za niska. Wielorazowe torby marketowe są wyższe.
#samochody #akcesoriasamochodowe
niegwynebleid - Ma ktoś może taką aluminiową belkę do organizowania bagażnika?
Bo już...

źródło: 11506

Pobierz
  • 11
@niegwynebleid: Dziwię się, że tylko Skoda ma haczyki na torby. Może można dołożyć? Jakaś składana skrzynka może? Taka, żeby była sztywne + rzep pod spodem? Jeśli mam tylko jedną dużą torbę to wrzucam za fotel kierowcy i zazwyczaj nic mi się nie rozwala.
1000 złotych na takie bajery to przesada.
Zależy jakie masz auto, ile potrzebujesz zakupów ułożyć. Wypadałoby napisać, żeby wiedzieć o czym mówimy.
@the_good_guy: czyli nie sprawdza się? Bo z jednej strony raz na tydzień są duże zakupy, gdzie można się bawić z układaniem siatek czy belek. A tak to na co dzień trzeba na szybko wrzucić jedna czy dwie. Siatka będzie szybsza/wygodniejsza/skuteczniejsza?
@niegwynebleid: tego rozwiązania nie sprawdzałem, ale po różnych próbach organizerów, siatek itp u mnie najlepiej sprawdzają się skrzynki składane i pudła / kosze które w razie potrzeby pasują jeden w drugi. I do tego mata gumowa ograniczająca przesuwanie się skrzynek w bagażniku
@niegwynebleid: mam wrażenie, że siatka jest poręczniejsza - łatwiej ją zdemontować, po demontażu nie zajmuje miejsca, do tego siatka może być podwójna i wtedy służy też jako kieszeń. Z listwą nie ma tragedii, ale mam wrażenie, że są momenty, gdy mi jej obsługa/eksploatacja przeszkadza. Z siatkami tego nie było.