Wpis z mikrobloga

#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #zwiazki #kiciochpyta #przegryw

Dobra. Prawdy czas.
Pytanie bardziej do różowych. Czy bycie zupełnie łysym bez brody - choć wykształcony, inteligentby, dobrze zbudowany i komunikatywny - to zupełny game changer? Bo takie mam wrażenie, próbując jakichkolwiek relacji z babami, nawet koleżeńskich.

Prawiczkiem nie jestem. Ale serio - 95% jakichkolwiek prób to lipa i tyle
  • 39
@GoNpKNSsz
Znam takie które mają np fetysz dłuższych włosów. Ale dla dużej części jest to spoko. Ja sama nie miałabym raczej problemu z tym.
Mam wrażenie że to trochę zależy w jakim środowisku się obracasz.
I nie daj sobie wmówić że inteligencja, ogarnięcie i komunikatywność nie są ważne
@GoNpKNSsz: czuuu to jeszcze to istnieje? xD To widzę, że koliega też po 30.
ja też łysieję mocno... wydaje mi się, że sam fakt łysienia nie ma większego znaczenia o ile nie startujesz do Julek poniżej 25 roku życia. To jest po prostu oznaka wieku. Po 30 roku życia 1/3 facetów łysieje.
Istotne jest to czy zmienia Ci to wygląd na gorsze czy nie. U mnie pogarsza wygląd, widze to obiektywnie.
@aczutuse ja mam alopecie. w sumie od 16 roku życia na łyso. czyli 12 lat już.

obiektywnie - gorzej. czy mnie to skreśla? nie wiem. próbuję się dowiedzieć.

czekam na perukę. jeszcze kilka miesięcy
@GoNpKNSsz: To co wymieniłeś nie ma żadnego wpływu oprócz łysiny (łysy chuop to ryzyko że zakolak, nie szkodzi że możesz zakoli nie mieć ale to już jest red flag)

Liczy się morda, frejm, wzrost. Myślisz że Chady które dupią na potęgę mają po 3 stopnie naukowe? no nie. Więc te wykształcenie też tu nie odgrywa żadnej roli chyba że przekłada się na zarobki over 25k/msc (to jest jeszcze szansa na zostanie
@GoNpKNSsz: miałam jednego łysego chłopaka w przeszłości i z innym łysym byłam ma kilku randkach. Ci mezczyzni po mnie później spotykali się z innymi kobietami i tworzyli związki wiec raczej nie jest to totalny gameover . Warto jeszcze ogarnąć się pod katem psychiki czyli jakieś poradniki psychologiczne o swoich zaburzeniach osobowości czy problemach co może przenosimy z domu rodzinnego na związki, bo dzięki temu łatwiej będzie stworzyć zdrowy związek i dobierać