Wpis z mikrobloga

@fff112: ale dlaczego chcesz go zbanować? Bo nie pisze tego co ty chcesz? Na tym polega piękno wolności słowa że można pisać co się chce. Jeśli chcesz go za to zbanować to nie różnisz się niczym od ruskich
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: ja jestem odmiennego zdania. Myślę że już proporcja 1:2 na dłuższą metę jest niekorzystna dla Rosji. Żołnierz musi coś jeść, musi mieć amunicję i sprzęt itp. Jeżeli wszyscy ruscy pujdą do woja to oni zdechną z głodu i braku amunicji. W przypadku Ukrainy zachód ją wyżywi. Oczywiscie sytuacja może się zmiennić jak np Chiny dołączą do wojny po stronie Rosji, ale to już III wojna światowa.
  • Odpowiedz
ja jestem odmiennego zdania.


@karhu: nikt ci nie broni.

Myślę że już proporcja 1:2 na dłuższą metę jest niekorzystna dla Rosji.


@karhu: to teraz pomyśl ze zrozumieniem :-) Na prostym przykładzie. Gracz A ma 10 pionków, gracz B pionków ma 40. Gracz A traci 8 pionków, gracz B 16. Kto na tym gorzej wyjdzie? Z przewagi 1:4 zrobiła się przewaga 1:12, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@mackbig: Cała obecność tego typa na wykopie to proruskie wysrywy i posty "Ukraińcy powinni się poddać, Ukraina po tym ataku się nie podniesie". Jeżeli tego nie zauważyłeś, to albo jesteś ślepy, albo jesteś jedną z proruskich szmat
  • Odpowiedz
Cała obecność tego typa na wykopie to proruskie wysrywy i posty "Ukraińcy powinni się poddać, Ukraina po tym ataku się nie podniesie".


@Wink: no i? Moim zdaniem jest z 40% szans, że tak się właśnie stanie, a na Ukrainie będzie jak w Syrii. Chcesz blokować takie poglądy? Cenzura ci się marzy?
  • Odpowiedz