Wpis z mikrobloga

Chcę udowodnić dlaczego mimo 182 cm i braku norwooda przegrałem jakbym miał 160 cm i szczękę cofnięta aż do szyi.
Urodziłem się w skromnym niezamożnym domu. Spoko, da się to przeżyć jeśli inne rzeczy to rekompensują. Np sebixy nie były bogate, ale bycie chuliganami dawało im propsy. Ale ja miałem wyjść na ludzi.
Miałem się dobrze uczyć. O ile oski wie, że uczy się by pekolowac Julki za 10000 netto ja zanim w liceum powiedzieli dość miałem się uczyć i być kujonem bo dom miał być że mnie dumny.
Mimo niezamożnosci ubierałem się w bluzę z kapturem i jeansy. W domu zaś słyszałem że ubieram się jak chuligan. Czyli miałem być biednym, dobrze uczącym się nerdem.
Kiedy np w niedzielę w kościele usłyszałem w wieku 16 lat tekst że się smucę bez powodu wiedziałem że moi rówieśnicy wtedy bawili się w plenerze i tracili prawictwo i dziewictwo. Ja straciłem u divy w wieku 26 lat będąc wtedy w depresji, aż diva zaczęła mnie pocieszać co mi jest.
Kiedy na studiach wywalczyłem sobie wolność i zaczynałem uczyć się życia od nowa, nie mając świadomości jak wygląda życie moich rówieśników moi rówieśnicy studenci w klubach żyli pełnią życia zabierając Julki na nocki( tu akurat zaprzeczycie, ale wielu chłopa 5/10) co wiedziałem na roku słuchając ich wpsomien z weekendów.
Teraz mam prawie 29 lvl, oprócz najlepszego przyjaciela nie mam znajomych i mimo pustki nie chce, bo nie mogę znieść że obecnie poważni, dojrzali mężowie i ojcowie żyli pełnią życia a teraz spoważnieli, a ja niewyszalany mam mental 16letniego gówniarza. Po zdalnej robocie szukam kursów gdzie mógłbym zarabiać by ulotnić się z domu i nie męczyć się z katolickimi starymi, którzy nigdy mnie nie rozumieli. Taki wygryw że mnie, bo mam powyżej 170 cm wzrostu. #przegryw #blackpill #przegrywpo30tce
  • 13
  • Odpowiedz
@dondonu rozumiem, że miałaś ciężko, ale zaraz napiszą Ci, że jest wielu na tagu którzy mają o wiele gorzej od Ciebie. Cóż, od siebie powiem Ci, że wyprowadzka od rodziców to dobry pomysł, przeszłości już nie zmienisz, ale możesz ukształtować swoją przyszłość.
  • Odpowiedz
@dondonu 182 sprzed kilku lat to przy obecnej heightflacji jakieś 167 czyli już typowy manlet bez jakichkolwiek szans na seks z p0lką. Jest cień szansy, że jakaś diva się zlituje i cię obsłuży za 400 PLN za 15 minut, ale to jak będzie miała dobry humor akurat.
  • Odpowiedz
  • 1
@dondonu
Przykro mi.
Wyprowadzka jest zawsze dobrym pomysłem.
A o ile do młodości już nie wrócisz, do dalej są ludzie po 30, którzy nie chcą poważnieć i żyją pełnią życia. Mam nadzieję że znajdziesz środowisko w którym będziesz się dobrze czuć i będziesz szczęśliwy
  • Odpowiedz
@dondonu: Przypomina mi to przykład znajomego przegrywa. Też se chuop uczył się bo myślał że to jakąś przyszłość zapewni i zycie zacznie oddawać. Nie zaczęło, chuop jedyne co ma to konto na fejsbuku bez zdjęcia (to akurat rozumiem bo morda taka nadająca się na mema) i 5 "znajomych". Żadnej wielkiej kariery, lochy też nie ma. Nie opłacało się to dla niego krótko mówiąc, a wystarczyło że by sie urodził te 10-15
  • Odpowiedz
  • 0
@Pozytywny_gosc: wybacz, ale udało mi się namierzyć raz Twój komentarz, że unawiales się na randki. Czyli sam pewnie zaruchales a pasujesz krew na tagubi tak już zdołowanym mirkom
  • Odpowiedz