Wpis z mikrobloga

to od razu trzeba jedną car bombą walić?


@b4neno: przecież spytałem czy o Car Bombę chodzi.

Nie wiem, mam teraz pokazać jak r0sjanie nie potrafią zadbać nawet o opony w samochodach i jakie są gigantyczne koszty utrzymania arsenału jądrowego i czym mogłoby się skończyć użycie na kraju NATO broni atomowej czy o co chodzi?
@b4neno:

źródło

akurat porównując stan rosji (czy zssr) kiedyś do dnia dzisiejszego, to niekoniecznie muszą mieć lepszą broń xd


Źródło jest takie, że Związek Radziecki swego czasu był drugą gospodarką na świecie, depczącą pod względem nominalnego PKB po piętach USA, a obecnie plasuje się między Kanadą a Włochami z PKB 12x mniejszym od Stanów zjednoczonych. Po drodze rosyjska gospodarka zaliczyła ogromny upadek i 1999 nominalne PKB całej Rosji było mniejsze niż
svaraiz - @b4neno:
 źródło
 akurat porównując stan rosji (czy zssr) kiedyś do dnia dz...

źródło: YzVlMGM3dhs3Djt0Ykh7DnRWby4kEXVYI053ZWIEYU4uQysuIVYrHyYDYyA_RikbIRxjNyEcOAo_Qzt2YlcwCSYALD5iVjQYMwhidywEOxlvXSxqegtuH3tYeHZ4HjgcZVxgcXxWYBljCX0kego_WCs

Pobierz
kogo? skąd wiesz, że o ten arsenał jądrowy nie potrafią zadbać?


@b4neno: nie są w stanie zadbać nawet o klamki w samochodach na pokazy i by czołg na defiladzie (Pokazowy model jaka to Rosja potężna) się nie #!$%@?ł a niedawno mieli fakap przy teście pocisku balistycznego ktory wypadł podczas wizyty Bidena na Ukrainie.

Po upadku ZSRR Rosja miała gigantyczne problemy finansowe- uważasz, że przez cały ten okres należycie dbali o arsenał
@svaraiz nie podałeś swoich odnośnie tego, że ruscy to pisda i mają zaniedbany arsenał nuklearny. jako że wykopki wiedzą wszystko najlepiej, proszę o źródło danych.
@b4neno:

nie podałeś swoich odnośnie tego, że ruscy to pisda i mają zaniedbany arsenał nuklearny. jako że wykopki wiedzą wszystko najlepiej, proszę o źródło danych.

akurat porównując stan rosji (czy zssr) kiedyś do dnia dzisiejszego, to niekoniecznie muszą mieć lepszą broń xd


Odniosłem się do stanu rosji kiedyś vs teraz - to, że to cień potęgi, to fakt. i stąd moje przypuszczenie, że technologicznie nie mogli dokonać niesamowitego postępu, bo po
a jaki jest ich stan arsenału nuklearnego - nie wiadomo. Choć jakoś nie chwalą się przesadnie ostatnimi testami RS-28 Sarmat.


@svaraiz: zasadniczo to można się domyślać w jakim stanie jest ten złom, skoro do testu nie potrafią ogarnąć jednej sprawnej sztuki, to jak musza wyglądać te których do testu nie przygotowali... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zaraz przyjdzie jakaś śmierdząca onuca i będzie wciskać kit że ten